Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reggel a férjem vett 2 melltar...

Reggel a férjem vett 2 melltartót nekem, de nem jó a méret. Délután visszavittem, de azt mondták fehérneműt nem cserélnek és vissza sem vesznek. A boltvezető azt mondta ez ki van írva az üzletben. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Egyébként a boltban nincs lehetőség felpróbálásra. Szabályos ez? Fel nem próbálhatom, de ha nem jó, akkor nézegethetem vagy ültethetek bele virágot, de nem cserélhetem ki egy jó méretre? Egyébként eredeti dobozában volt, nem is látszódik, hogy kinyitottam.
2014. jún. 1. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kötelesek rá.
2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ismerősök közt elpasszolni, vagy interneten meghírdetni.
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
tedd fel a vaterára...nem köteles cserélni
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melltartót amúgy soha nem vetetnék a férjemmel és soha nem vennék próba nélkül, még a méret is mindenhol más, nemhogy az a rengeteg féle szabás. Most már mindegy persze, de szerintem sem kötelesek visszacserélni a fehérneműt.
2014. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez milyen bolt? dobozban? olyan nincs h ne lehessen felpróbálni... még a Tescoban is van próbafülke.
2014. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, hogy a bugyit nem szívesen veszik vissza, de a melltartó igazából nem ér semmi testnyíláshoz, azt a legtöbb helyen fel is lehet próbálni :D

Próbáld elpasszolni barátnőknek, jobbat nem tudok sajnos, mert úgy néz ki, nem köteles visszacserélni.

2014. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lidl
2014. jún. 1. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáld elpasszolni ismerősnek vagy árulós facebook csoportokban.

Én próba nélkül soha se vennék melltartót.

2014. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!