Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem a deichmannba egy...

Vettem a deichmannba egy magassarkú cipőt. Nem volt még rajtam egyszer sem, de véletlen lehorzsoltam a sarkát. Szerintetek levásárolhatom, ha beadok valami ütős szöveget?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ha beadod nekik, hogy otthon kivetted a dobozból és ilyen volt... látja rajta ha használatlan, úgyhogy simán megpróbálhatod.
2014. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj,hogy már 1 hónapja vettem..
2014. jún. 1. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Csere az 15 napig él. Az ha te lehorzsoltad az anyagot az nm ok a garanciára
2014. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudod bizonyítani, hogy már amikor megvetted, ilyen volt. De nem fogod, Deichmannban meg is nézik általában az eladók a cipőt, ellenőrzik, egyforma-e a típus, méret, van-e látható hibája. Meg a vevőnek is van bizonyos ellenőrzési kötelezettsége.

De komolyan nem értem, szétcseszed a cipőt, és még ők fizessenek neked nyilván. Ha betöröd a telódat, remélem azt is garanciában akarod javíttatni. Meg a ruháidat is visszacserélteted a buli után...

2014. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!