Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, valaki rendelt már...

Lányok, valaki rendelt már erről az oldalról? (link! )

Figyelt kérdés

[link]


megbízható? mit rendeltetek? :)

vélemények, tapasztalatok jöhetnek!:)



2014. jún. 1. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Reklámozol, reklámozol?


A NAV-nak a figyelmébe kellene ajánlani az összes ilyen kis "rendelős" oldalt.

Zömében ebayről rendelt termékek 100 % haszonnal, valamint koppincs termékek dögivel...

2014. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem reklámozok semmit, szimplán nem ismerem az oldalt, ennyi. és mivel van kb 100 másik ehhez hasonló, ezért kiváncsi lennék, hogy pont ez milyen. és attól, aki rendelt.

a kérdés az, hogy rendelt-e valaki innen, és hogy milyen oldal!!!!

2014. jún. 1. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted...


Ilyen felárral akár még "valós" is lehet a szolgáltatásuk, hisz nekik baromira megéri.


Egy példa:

[link] - Genova óra 2500,-

[link] - pont ugyanez 1300,- és ők is innen fogják rendelni, csak éppen a te címedre. Azon túl, hogy kattintanak kettőt az ebay-en, más semmi dolguk nincs vele.

2014. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azok a kedvenceim akik még csak meg se rendelik előre, hanem ugyanúgy várnod kell 3 hetet mintha te rendelted volna Kínából. Meg nem értem ez miért éri meg pár embernek, mert olyannal már találkoztam ki inkább kifizetett kicsit több pénzt, csak ne kelljen várakoznia, bár én azt se tudom nagyon felfogni...:D
2014. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen ezeket en is tudom

Ha nagyon akarok valamit,akkor altalaban aliexpressrol rendelek,es azt is vágom,hogy ők is onnan (vagy ebayrol) rendelik:)

Épp ezert erdekelt,hogy vajon aki innen rendel,annak mi a velemenye.. En nem akarok innen rendelni csak kiváncsi vagyok..

Meg azert keltette fel az erdeklodesemet,mert van személyes átvétel is,ami nekem mondjuk jobban kedvez mint a posta (személyes okok miatt) de végső esetben eppen megoldhato..

Ezen kivul rengetegen rendelnek innen,ezekszerint egy probat csak megerhet..de en nem fogok rendelni,tobbek kozt azert se,amit az utobbi valaszolo irt,h igyis sok ido

Meg nekem minimum 3hetet irt,amit az alirol rendelek meg altalaban itt van masfel het alatt,tehat furcsa.

Na mindegy csak erdekelt volna egy olyan valaszolo valasza is,aki rendelget ilyen oldalalrol:)

2014. jún. 1. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy egyeseknek miért éri meg ilyen oldalakról rendelni. Én megvettem a karkötőt 220 ft-ért, ezeken az oldalakon meg 1300-ért árulják..szóval a vevők azért fizetnek plusz ezer forintot, hogy 3 gombot megnyomnak helyettük..nem értem..
2014. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!