Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cosplay beszerzés Magyarország...

Vajaskiflee kérdése:

Cosplay beszerzés Magyarországon, de honnan is?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az iránt szeretnék elsősorban segítséget kérni, hogy Magyarországon, vagy Európában honnan lehetne Attack on Titan-os cosplay-t beszerezni?

Válaszokat előre köszönöm!


2014. jún. 2. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A cosplay-nek az a lényege, hogy TE MAGAD VARROD!
2014. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálod magad és meg van oldva... felénk legalábbis így szokás cosplayelni.
2014. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint régi cosplayer, nem feltétlen értek egyet a felettem válaszolókkal.

Én is fogok cosplayelni az Attack on Titan-ből, és venni fogom a ruhámat. Az összes eddigi cosplayemet magam készítettem, viszont az AoT-os kabátot meg hámot egyszerűen nem éri meg megvarrnom. Ha megveszem hozzá az anyagot és a felvarrókat, akkor már bőven ott tartok (ha nem többnél), mintha készen megvettem volna - arról nem is beszélve, hogy mivel nem vagyok profi varrónő, valószínű nem sikerülne olyan szépre az eredmény, mint egy kész kabátnál. A hámmal meg egyszerűen nincs kedvem vesződni.


Egy barátnőm nemrég a Kuroko no Basuke-ből öltözött be, és ő is készen vette a ruháját; sőt, ahogy láttam a KnB-sek nagyrésze. Az is egy olyan jelmez, hogy túl sok meló megvarrni és a végeredmény szinte biztos nem lesz szép.


Szerintem ilyen helyzetekben teljesen elfogadható, hogy készen veszed a jelmezt. Ha nem versenyzel vele, akkor édesmindegy, honnan van a cuccod. Ugyanis nem, a cosplay lényege nem az, hogy te magad varrd a cuccod - az max. a craftmanship lényege. A cosplay lényege az, hogy jól érezd magad és jól szórakozz.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: szerintem a neten nézz körül. Mo-ról vagy Európából szerintem nehezen találnál, de Ázsiából rengeteg van, és szerintem olcsóbb is, mintha Eu-ból rendelnél.

2014. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!