Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! Nektek tetszik...

Csajok, nok! Nektek tetszik ez a furdoruci? Ha hason van egy kis pluszom illetve csipomon, attol meg allhat jol?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 6. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem igazán tetszik ez a fekete csipke rajta, de máson el tudom képzelni. Különleges a fazonja, ezért szerintem eltereli a figyelmet arról a kis pluszról.
2014. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 H_Vivien válasza:
49%
Nekem ugyanilyen fazonú fürdőrucim van, csak színes és nincs rajta csipke. Nekem is volt kis felesleg a csípőmön meg a hasamon, de nem okozott gondot. :) Szép a fürdőruha, bár nekem a csipke nem illik rá, fehérneműs hatásúvá teszi a fürdőruhát, illetve sárgát csak szép barna bőrre veszünk fel :)
2014. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak formás, izmos alakon áll jól. De egyébként nekem személy szerint nem is nagyon tetszik ez a fürdőruha.

De tőled függ, ha jól érzed benne magad, nyugodtan vedd fel :)

2014. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, és szerintem állhat jól, igen :)
2014. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Meglepődtem, hogy ez tetszik bárkinek is, iszonyat cigányos ezzel a sárga-fekete kombinációval. De más színben sem lehet túl szép...

Az tuti hogy ezzel minden figyelmet magadra fogsz irányítani, ami nem biztos hogy szerencsés dolog ha nem vagy olyan tökéletes testű, mint a képen a modell.

2014. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
a fazon tetszik, a színe viszont nem...viszont szerintem ez a fazonú fürdőruha csak azoknak áll jól, akik kb tökéletes testtel rendelkeznek :/
2014. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a fazon szerintem is csak tökéletes testen áll jól, mondjuk ez a konkrét fazon szerintem is baromi cigányos, olcsó hatású.
2014. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya.
2014. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fehérneműnek szexi lenne, fürdőruhának nagyon nem, a csipke miatt, meg egyébként is... ez már túlzás. Ha mégis emberek közé mész egy ilyenben, akkor viszont az a minimum, hogy ugyanilyen bombatesttel rendelkezel, mint a modell a képen, máskülönben pont ellenkező hatást fogsz vele kiváltani.
2014. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!