Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet elérhető áron...

Hol lehet elérhető áron ballagásra ruhát venni? Úgy 10000 körül. Ázsia és Sárkány center kilőve. Az Ázsiában 1 helyen voltak szépek,17000-ért. Hát az húzós egy 14 évesnek. A többi tucat ruha. Ötlet?

Figyelt kérdés
ballagás, ruha divat

2014. jún. 7. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Tízezerből akarod a gyereket felöltöztetni? Turkáló. Miért lenne sok a tizenhétezer? Egy életben egyszer ballag az általánosból.
2014. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is megéri tizenhétezer forintot költeni egy olyan ruhára, amit soha többé nem fog felvenni, mert vagy nem lesz rá alkalom, vagy kinövi!


-

Kedves kérdező!

Milyen ruhára gondoltál nagyjából? Ha leírnád a konkrétabb elképzeléseidet, talán könnyebb lenne segíteni is.

2014. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Képzeld, nekem sok egy ruháért a 17000. Mert még kell cipő, fodrász, virág. Az újabb 17000 (durván). Egyébként ő sem várja el. Ha 18 éves lenne, nem sokallanám, mert máskor is felveszi, nem nő annyit. Jó neked, hogy ez nem probléma. Havi százból egyedül 3 gyerekkel nekem sok. A turkálóból én öltözöm. Amúgy nem kommentet kértem, csak választ, illetve segítséget.
2014. jún. 7. 14:59
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Egyenes szabásút keresünk, sztreccses, csipke. Ez az elképzelés, aztán majd meglátjuk.

2014. jún. 7. 15:00
 5/11 anonim ***** válasza:

A H&M honlapján ezeket találtam, épp beleférnek az árkategóriába, nem tudom, mennyire felelnek meg az elképzelésnek:


[link]


[link]


A Sheinside-ról is lehet rendelni, nem tudom, ez mennyire opció. Ingyenes a szállítás, de kb. 1500 forintért lehet kérni gyors szállítást is, akkor kb. egy hét alatt ideér. Én rendeltem már innen, nem olcsó és gagyi hatású ruhát kaptam, a mérettel sem volt problémám, tehát én ajánlani tudom.


[link]


[link]

2014. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor laptopot nem is fog kapni?
2014. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a HM-et javaslom vagy a Zara TRF részlegét.
2014. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki segített! Aki meg hülyeségeket ír, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2014. jún. 7. 17:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Turi. Nem a legolcsóbb kilósban ugyan, de alkalmi ruhákat teljesen jókat lehet találni, ezek sokszor teljesen újak, vagy max 1-2 alkalommal, ha voltak valakin. Én általában teszek egy kört, ha van valami alkalom, amire kéne ilyesmi, mert őszintén szólva sajnálok kidobni az ablakon tízezreket egy olyan ruhára, amit többet nem tudok felvenni. Egy 14 évesnek pedig végképp nem éri meg, mert tényleg nem tudja kihasználni, már lehet az évnyitóra kinövi.
2014. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A H&M-ben szép ruhák szoktak lenni, 5-10ezerért már gyönyörűek vannak.

Bár én sem értem miért kell külön ruha a ballagásra. Nem vagyok öreg, de számomra a szoknya/blúz páros a leglogikusabb döntés és azt később is kilehet használni.

19/l

2014. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!