Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Nike - Air...

Mit gondoltok a Nike - Air Maxról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Olvass vissza!!!!
2014. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Linkelj
2014. jún. 8. 13:51
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes... mármint az eredeti. A kínai hamisítvány nem hiszem.
2014. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kegyetlen Igazság válasza:
100%
Azt hogy b****tt drága de nem ér annyit, csak selyemfiúkák hordják és azok is csak azért mert nagy jampinak érzik magukat benne és mert vastag talpa és így 150 helyett 053 centisek....
2014. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Kegyetlen Igazság válasza:
153*
2014. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nike Air Max mindenhol... ez is felkapott mint a többi már lassan mindenkinek lesz es nem lesz annyira menő en nekem nem tetszik vagyis nem azt mondom hogy csúnya csak en magát a sportcipőt sem szeretem. Akinek van pénze rá vegye meg.
2014. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Igaz nekem nincs, de tetszik, természetesen sportosabb öltözék mellé.


Attól frászt kapok amikor valaki szűk farmert, a most divatos hosszított hátul/oldalt felemás tunikát, műbőr dzsekit, t-rex retikült vesz föl és hozzá felkapja a neon pink airmaxet.

2014. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2# a keresőt sem találod meg??? Ott van fent.
2014. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Amikor először megláttam, akkor sem tetszett annyira, azóta még kevésbé. De egy sportos öltözet mellett jól tud kinézni.
2014. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

pár éve télen szlovákiában láttam Poprádon egy sportüzletben, síszezonban, egész értelmes áron...tetszett - akartam is venni, de csak fekete-piros színben volt, nálam a cipő színe fehér uh nem vettem,

-azóta amekkora divat lett, minden jött-menten ez van...már valahogy elment a kedvem tőle, hiába néz ki jól

2014. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!