Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk (és lányok)! Mi a jó a...

Fiúk (és lányok)! Mi a jó a hosszú fürdőgatyában? Miért hord szinte mindenki olyat?

Figyelt kérdés

Szerintem több szempontból is teljesen alkalmatlan. Úszni nem tudsz benne, mert nagyon hosszú és nagy az ellenállása. Ha kiszállsz a medencéből/tóból/stb. 10 percig folyik rólad a 400 hektoliter víz, amit a gatya magába szív. Napozásra szintén kényelmetlen, mert kitakarja a fél testedet, a golyóid pedig belesülnek.


Mindezek mellett miért hord szinte minden fiú/férfi a strandokon térdig érő bő gatyákat? Egy vízilabda nadrág, úszó fürdőgatya miért nem jobb? Szerintem egy jó alakú embernek ráadásul sokkal jobban is áll.


Ti mit gondoltok?



2014. jún. 10. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért hordják, mert a többség dagadt és ronda, és látják hogy minden pasi ebben van, ezért a jó pasik is inkább azt veszik fel, meg biztos jobban takarja őket. Alsógatyában is felveszik a boxert, ami kényelmes, de cseppet sem szexi :D
2014. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
férfiaknál furcsa ha kint van az egész combja főleg hogy a többségnek nincs izmos formás lába
2014. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Jobban titkolható benne az esetleges merevedés. A kisgatyából kifigyelne.

Ezen kívül hogyha megszárad, akár abban is haza lehet menni a strandról, nem kell váltóruhát hurcolni.

2014. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert kényelmes és ebben érzi jól magát?

Én is olyat hordok lány létemre.. de csak azért mert nem szeretem ha megbámulnak meg beszólogatnak..

18/L

2014. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ápol és eltakar.
2014. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Az én páromnak normális alakja van, nem mellesleg pont feszes a combija és a feneke is, még is ilyet hord. Valahogy a rövidebb furábban áll. Nem nádszál vékony, de nincs elhízva, pont a legjobb alakúak közé tartozik. (még:D) És hamarabb megszárad, mint az én bikinim:( Neki kb. 10-15 perc. És igen, elég csak egy pólót magával hoznia, és bárhova bemehetünk úgy, hogy nem néznek ki. (mármint az értelmes kereteken belül, nem 5*os étterembe:D) Én nem tudok róla, hogy nehezebb lenne benne úszni.
2014. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert nem mutat meg minden domborulatot ott lent.
2014. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
84%
Leginkább az a magyarázat, hogy mindenki a hülye amcsikat majmolja, akik rettegnek attól, hogy bármit is megmutassanak a testükből. Elvárjuk, hogy a nők mindent feltárjanak (lásd bikini, monokini, tanga és társaik), de a szebbik nem képviselői semmit sem látnak a pasikból. Ezt rendkívül igazságtalannak tartom (meg álszentnek is). Végre rá kellene ébredni, hogy nem baj, ha valakinek nem égbekiáltóan nagy a szerszáma ott lent, mint ahogy az sem a világvége, ha a tízes skálán nem tizenegy pontos teste van az illetőnek. Én világéletemben fecskét hordtam, mert sokkal kényelmesebbenk tartom, mint bármi mást, a száras vagy boxer fürdőgatyát sosem szerettem. És mindezt úgy mondom, hogy a saját testemet azon a bizonyos skálán csak 7 pontosra értékelem, tehát igen, van rajtam némi felesleg. De legalább ott lent nincs mire panaszkodnom :)
2014. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez amerikából jön, és minthogy ma minden trendi, ami onnan jön (márpedig jön, mert a globalizált tömegízlés jelenleg az angolszász, zene, film, fast food, viselkedésminták stb.), így a bícsgatya is menő, a fecske meg röhejes, mert az amerikaiak szerint is röhejes. Még híres ami színésznők is lenyilatkozzák, milyen vicces, mikor európaiakat látnak fürdőgatyában.


Egyébként baromság, strandon az volna a lényeg, hogy minél kevesebb ruha fedjen, mert nem jó vizesben, és barnulni is szeretnél minél nagyobb felületen. A legtutibb megoldás meztelenül strandolni, de ha nincs rá mód, akkor kis fürdőgatya...


Amúgy a bícsgatyában az a vicc, hogy még egy textilalsót is alávesznek, attól behalok. Szerintem gusztustalan és sz....r érzés is lehet. Egyébként meg vissza a múltba, szerintem vegyetek még trikót is, és pont úgy néztek majd ki, mint ükapáitok a tengerparton 1910-ben.

2014. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, most a fecskére gondolsz?

Én személy szerint azért nem hordok olyat mert kényelmetlenül és röhejesnek érzem magam benne. Nem szeretem, ha domborodik benne a szerszámom és azt mindenki látja.

Amiről írsz, a bő térdig érő gatya, na az a másik véglet. Olyat se vennék fel, mert abban sem érezném jól magam a fentebb általad és mások által is részletezett okok miatt.

Nekem a kedvencem, amit most hordok, az egy ilyen rövidebb nejlon anyagú short. Combközéptől feljebb ér a szára. Nagyon könnyű szellős anyaga van. Éppen ezért nem fülled be, és nagyon hamar szárad. Nagyon szeretem. Ha a strandról hazafelé jövet nem öltözök át, hanem ebben maradok, akkor sem érzem magam hülyén benne. Mert végül is egy short, amit nyáron nagy melegben akár utcán is lehetne hordani. Fecskében azért fura lenne az utcán flangálni. Nem fogok benne gyors úszásban világcsúcsot úszni, az igaz. De ez nem is arra való, hanem strandolásra. Egyébként úszásra sem vennék fel fecskét, hanem azt a száras tapadós anyagút. Ha megnézed mostanában sz úszókon is olyan van. Még csak nem is a rövidebb fajta, hanem majdnem térdig érő.


Egyébként én meg azt nem értem, hogy egy pasi városban, utcára mért csak kizárólag térdig érő "rövid" gatyát vehet fel. Ha meg már combközépig ér, akkor azt mondják rá, hogy "búzás". Hol van ez előírva? Nagyon igazságtalannak tartom, hogy a nőkön meg olyan rövid lehet, mint egy bugyi és az rendben van, senki nem botránkozik meg rajta. Ha egy férfi vesz fel egy picit rövidebbet, mert nem bírja hogy a lába a 40 fokos kánikulában berohad, akkor már rögtön szokatlan, meg megbámulják és beszólnak.

2015. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!