Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen feltételekkel váltanak...

Milyen feltételekkel váltanak vissza cipőt a Bershkában?

Figyelt kérdés
Egy hete ott vettem egy telitalpú szandált. Kétszer volt eddig rajtam. Első alkalommal nem volt gond, mert sokat ültem. Ma reggel viszont abban indultam el hazulról. Az egyértelmű, hogy az amúgy 4 perces utat több, mint 10 percesre nyújtotta, de olyan fájdalmat éreztem közben és most is a bokámban miatta, amit még egy cipőnél se, pedig a telet is telitalpúban csináltam végig. 10.000 Forintért vettem, ennyi pénzért szerintem elvárhatónak kéne lennie, hogy minden rendben legyen vele. Tudom nem egészségesek ezek a cipők, de van tapasztalatom velük, mégis ennyire nem okozott még egy sem kárt, pláne nem 3 perc séta után! A blokk megvan. Ha valaki vitt már vissza a Bershkába cipőt, az kérem jelezze, hogy hogy ment, mit mondtak. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 11. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogják visszavenni mert nem minőségi probléma :( Az hogy kényelmetlen neked és fáj viselése az nem ok a visszavételre.

Tisztítsd le és ha nem látszik a viselése akkor vidd vissza hogy kaptad és nem kell stb stb.... csak ez a lehetőség maradt. vagy tedd tönkre és garanciába vidd vissza. Végülis vesztenivlód nincs mert fel már úgyse veszed gondolom...ez meg még bevállhat

2014. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne eladnod.
2014. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!