Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi tangapapucs utcára?

Férfi tangapapucs utcára?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni divatos férfi tangapapucsot utcára? Jelenleg a Rider papucsokkal szemezgetek, szerintetek divatosak?

2014. jún. 12. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
a tangapapucs még mindig strandra való, vagy otthonra, de utcára semmiképp.
2014. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, honnan ered ez, hogy nem lehet tangapapucsot utcára felvenni. Szerintem ha igényesebb, akkor simám lehet hordani. Nyilván nem akkor, ha egész nap rohangálsz mondjuk, de egyébként nem tudom, mi baj van vele. Nekem is Rider van, szerintem jók és strapabíróak.
2014. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván olyan szivacsosat nem veszünk fel utcára, nekem rengeteg van de mind olyan amit lehet utcára hordani.

És a Rider tényleg jó.

2014. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokaknak a tangapapucs szó olvasásakor, hallásakor egyből arra a gagyi kínaira gondolnak. Olyat én sem vennék fel, de egy normálisat simán felveszek. 1x vettem ilyen 1000ftos papucsot hát fél évet nem bírt ki, a belső talpa felvállt. Akkor inkább beruházok egy drágábbra ami jobban is néz ki, és kényelmesebb is még ha jóval drágább is. Csak gumi anyagú jön nálam szóba, bőrt nem szeretem. Akinek van Rider-e, annak hány évet bírt ki?
2014. jún. 12. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszik, ha egy férfi tangapapucsot hord, akkor már inkább egy igényesebb szandál.
2014. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Rider 5 éve van meg, minden nyáron hordom persze nem minden alkalommal van rajtam mikor utcára megyek, és mintha új lenne.
2014. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Juuujj de cuki lennél benne.
2014. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi probléma, pláne nyáron.
2015. febr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, én is mindig olyanban mászkálok amikor már kicsit jobb idő van
2015. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!