Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem ma három ruhát, ami...

Vettem ma három ruhát, ami hasonló fazonú, szerintetek ez a fazon most divatos? Láttam pár lányon/nőn az utcán, csak gondoltam megkérdezem?

Figyelt kérdés

Pánt nélküli mind a három. 2 rózsaszínt vettem, az egyiknek a mellrésze fehér és az alja pedig halvány babarózsaszín, a másik pedig pink.

A harmadik sima szürke van rajta még zsebis.

Szerintetek divatos mostanában ez a fazon? Vagy rosszul választottam? Nekem mondjuk nagyon tetszik és tuti, hogy fogom hordani, de azért kíváncsi vagyok a véleményeitekre?

[link]

[link]

[link]

A válaszokat előre is köszönöm!

L/20



2014. jún. 12. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek, de sokan hordanak ilyet, nincs ezzel semmi gond :)
2014. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem tetszenek, de az a lényeg, hogy Neked tetsszen, nem pedig, hogy ez most divatos vagy nem az.

(Egyébként én nem tudom, hogy divatosak-e, de kit érdekel, ha jól néznek ki? :D)

2014. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek, amiket belinkeltél.

Egyébként meg az a lényeg, hogy jól álljon és jól érezd magad benne. Sokféle fazon divatos egyszerre. De igen, ez most kifejezetten divat :)

2014. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nekem nagyon tetszik, és fogom is hordani :P :) Csak a mamám mondja az egyikre, hogy szerinte ez ünneplős, pedig szerintem meg nem :)
2014. jún. 12. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom divat, mert sokmindenkin látni ilyesmit. Nekem ettől függetlenül nem tetszenek az ilyenek.
2014. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ismeretlenXDD válasza:
Divatos:) Mondjuk zsebbel kevésbé, de ha szereted, jól áll(azért az is fontos) akkor minden divatos. Vannak akiken a divatos ruha nem áll jól, még ha az a divat akkor sem. De ha valami jól áll, az csak divatos lehet. De ez most amúgy is, szóval ne kételkedj! Nekem is tetszenek
2014. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 13. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!