Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan oldal ahol meg...

Van olyan oldal ahol meg tudom nézni a melltartóméretem?

Figyelt kérdés

Aki talált olyan oldalt ami pontos, belinkelné?

Kb 10 helyen néztem de egyik se adott normális választ. Vagy nem tudom, lehet én vagyok béna és nem jól mértem le magam de valami nagyon nem stimmel.


2014. jún. 13. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


egyszer talaltam egy angyon jot, de nemtalalom es nem mentettem el...az tuti, hogya mellealatti resz adja, hogy .. 80-85-90-95 .. aztan le kell merni lazan magaval a mellel a keruletet es a ketto kozzotti kulonbseget kellett nezni a kosarhoz, de nem emlekszem hogy volt :(

2014. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti valamit nem jól csinálok mert nem ad ki semmit. Az tuti,hogy 85-ös kell de a kosarat valahogy nem számolja ki. Nincs kis mellem szerintem de nincs meg a minimum 12 cm-er a kettő adat között. Lehet jobban járok ha kérek segítséget egy fehérnemű boltban. :)
2014. jún. 13. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
ja meg valami...en nem allok tul jol anyagilag es 26 eves koromig csak parszazforintos melltartokat vettem a D-s melleimre. aztan a ferjem elvitt egy rendes markas fehernemu boltba es azota ujjaszulettem, nem log ,szepen all, nem all bele az oldalamba a merevito, nem faj a hatam! nem a szuperluxus kategoriat veszem, hanem kb 5000-10000 ft kozotti kategoria, es ezeknek a boltoknak a tobbsegeben az eladok ertenek is hozza, szivesen segitenek, nem ciki :) melltartora azota nem sajnalom a penzt! probalgass, ugyis latni, erzni fogod melyik a szep es kenyelmes!
2014. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs meg a 12 centi akkor nem nagyon fogsz értelmes választ kapni. Mell alatt szorosan kell mérni, mellcsúcson pedig lazán, hátha úgy megvan.
2014. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mellcsúcsos dolog akkora bullshit, hogy idáig szaglik.


Senkinek nincs tökéletes kúp alakú melle, ergo, az az egyszeri körméret NEM adja ki a térfogatot.


A puding próbája az evés, próbálgatni kell, felvenni, ugrálni benne, és figyelni arra, hogy illeszkedik-e.


És akkor ilyenkor szokott jönni a felfedezés, hogy jé, ez nem is C kosár hanem E.... Jé, létezik olyan hogy E, F, G, H, I, J stb kosár. Sőt, még nem is feltétlen szembetűnően nagy az az F vagy G.


-a vasnak rá kell feküdnie a bordákra...mindenhol.

-a hátpánt a talajjal párhuzamos.

-oldalt, középen nem másik ki a mell belőle (nincs elöl az a dupla buggyanás)

-a merevítő oldalnézetben ponotsan a bordakosár közepén fut végig a hónod alatt.

-a vállpánt nem vág be és nem esik le.


Itt linkeltem már pár szemléltető ábrát, tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ha nagyobb méret kell, érdemes turiban nézelődni, pl. Hádák, vagy pl. Solymáron a Tearózsa...de még ezernyi jó hely van. 1-2 ezer forintból már tudsz venni (és még szép is).

2014. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, amit a kalkulátor kiad az csak a kiinduló méret, onnan érdemes elkezdeni próbálgatni. De kiindulásnak szerintem jó. Egyébként zseniálisan összeszedett képek/cikkek, különösen a D-G összehasonlítás.
2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!