Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a Cipőpláza online bolttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki a [link] oldalról? Megbízhatóak? Olyan volt az áru, mint amit szerettél volna?

2014. jún. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak Bp-en és vidéken is boltjaik, oda is lehet rendelni az árut és ha nem tetszik visszaküldik, így egy filléredbe se kerül.

Amúgy megbízhatóak. Az áruk: olyan, mint a többi cipőbolt: van köztük kényelmes és jó minőségű cipő és vettem már tőlük rossz, kényelmetlen cipőt is, ahogy a többi boltban is.

2014. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én eddig csak táskát vettem tőlük, de most egy általam jól ismert és megbízhatónak elkönyvelt márkától szeretnék rendelni. Máshol ugyanezt már nem lehet kapni, és most még le is van értékelve. Akkor megrendelem, köszönöm a válaszod! :)
2014. jún. 17. 13:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom, hogy elolvasod-e még, de ma megérkezett a csizmám, tökéletes, telitalálat volt, pont jó a mérete is, szóval minden szuper!!! :)
2014. jún. 23. 13:22
 4/4 anonim válasza:
Szerintem teljesem megbizható,többször rendeltem tőlük márkás cipőt méret,minőség rendben volt,merem ajánlani!
2017. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!