Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok jó fürdőruha és fehérne...

Tudtok jó fürdőruha és fehérnemű készítő varrónőt?

Figyelt kérdés
neten sehol se találtam és egy csomó varrónő nem vállal ilyet mert az elasztikus anyagokhoz valami speciális gép kell, légyszi segítsetek mert már itt a strandszezon.

2014. jún. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szakma már vagy 50 éve kihalt. Elasztikus anyaghoz valóban különleges gép kell, ami magán varrónőnek nincs.
2014. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát maszek varrónők nem tudják megcsinálni ezt mert tényleg spéci gép kell az elasztikus anyagokhoz. Nagynénémnek van ilyen gépe mondjuk és régen dolgozott is elasztikus anyagokkal tornaruhákat varrt csapatoknak, iskoláknak megrendelésre meg magánszemélyeknek is rendes vállalkozása volt vele de ez is már 15 éve volt.

Most már 8 éve nem foglalkozik ezzel mert nincs már rá akkora igény sima ruhák varrását meg ezren megcsinálják még, tehát nagy a konkurenciája.


Ezt is csak azért írom le mert a nagynéném példája az hogy kevés olyan varrónőt találsz aki eltudná ezt vállalni, nagynéném megcsinálná neked szerintem mert régen azért maszekba időnként összejött 1-2 kisebb munka és hobbinak jó volt neki meg zsebpénznek is, de már nem csinálja mivel a gépe alapból hibás, 2 éve akarta kölcsönadni egy régi osztálytársának de nem működött és alkatrészt sem találtam hozzá könnyen, másrészt a rokkantsága miatt leszázalékolták és csak egy alkalmi munkahelyen tud dolgozni ahol különböző csavarokat kell kiválogatnia, méret és fajta szerint és külön rendezni őket. Mert csak ezt bírja sajnos.


Úgy is holnap megyek hozzá, ha gondolod megkérdezhetem hátha ismer valakit aki tudná vállalni.


Ha esetleg nem akkor keress fel egy céget és próbálj velük megegyezni az egyedi elképzelésedet vesd fel és akkor talán megtudják neked csinálni. Lehet horror lesz de sajnos magánszemélyek már nem vállalják.

2014. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, mert nálunk is a suliban a tornászcsapat varratja a dresszét. De elérhetőséget nem tudok. Boltban vett fürdőruha miért nem jó?
2014. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

örülnék neki ha megkérdeznéd hátha tényleg tud valakit aki még foglalkozik ilyesmivel.

A boltban kapható fürdőruha meg azért nem jó mert ami tetszik az tuti ugy sincs olyan kosármérettel, meg nincs olyan szinben fazonban amit megálmodtam.

Volt régebben egy varrónőm, olyan jó cuccokat csinált, nagyon meg voltam elégedve vele minden egyedi dolgot meg tudott valósítani és még nem is volt nagyon drága csak hát kiment külföldre mert ő is azt mondta hogy itt ebből nem lehet megélni, kevés a megrendelés.

Mindenesetre remélem valaki ismer olyan embert aki elvállal még ilyen munkákat mert nagyon fontos lenne.

2014. jún. 16. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Talaltal?
2016. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!