Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha lenne előnyös?

Milyen fürdőruha lenne előnyös?

Figyelt kérdés

Elég duci vagyok és eddig nem igazán találtam olyan fürdőruhát, ami tetszik és kinéz rajtam valahogy. Tudom, hogy inkább a sötétebb, egyszerűbb dolgok valók a duciknak, de valami vidámabbat szeretnék. Fiatal vagyok, de a legtöbb egyrészes meg tankini inkább nagymamás és a sötét színeket sem szeretem annyira.


Nagyok a combjaim, a popsim és a pocim is, viszont a melleim kicsit(körte azt hiszem).

167cm/75-77kg



2014. jún. 16. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:

*kicsik

Ja, és kérdezzetek, ha még valamilyen információ fontos lenne a kérdés szempontjából, de képet nem szeretnék küldeni!

2014. jún. 16. 12:04
 2/7 anonim válasza:
Privátban sem küldesz képet? 18L
2014. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú fürdőruha szerintem jól állna:

[link]


És nyugodtan vegyél színeset. Elsőként a fazont nézd mikor vásárolsz, aztán majd válogatsz a színekben.

2014. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt az első:

[link]


Ez lenne szerintem a legelőnyösebb, mert a felső részen a rojtok a melledet optikailag nagyítják:

[link]


És nyugodtan válassz vidám színeket! És te is ugyanúgy lehetsz csinos, mint egy csontváz. Sőt... (NEM AKAROK SENKIT MEGBÁNTANI!) Sikeres vásárlást! :)

2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor miért használod azt a szót, hogy csontváz? Gratulálok.


Igen, valóban ő is lehet olyan csinos, mint egy vékony lány.


Azzal, hogy a csontváz kifejezést használtad, a kérdezőt lényegében ledagadtoztad. Ügyes.

2014. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat, aminek az alsó része fekete, a felsője pedig mintás, színes. Azt tanácsolnám még, hogy alsónak semmiképp se válassz oldalt megkötőset, illetve franciabugyisat (én is voltam molettebb, és én is inkább alulra hízok, és a franciabugyis bikini még inkább erősített).
2014. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia én fürdőnadrágban strandolok és rendes bikini felsőben :)
2019. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!