Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben hol lehet normális...

Győrben hol lehet normális bikinit venni?

Figyelt kérdés

Olyat ami illeszkedik a mellre és nem áll el a túzott szivacsozás miatt. Aminek van pántja és rendesen tartja a mellet. Stílusra valami ilyesmit keresek: [link]

vagy ilyesmit: [link]

Már átnéztem a Decathlont és a Hervist is. Sajnod mérethiányok vannak. Vagy aminek a felső része jó lett volna, annak a bugyija nagy. Nem mindet lehet külön venni. Valami bolt ötlete van valakinek?



2014. jún. 16. 13:00
 1/3 anonim válasza:
Triumph esetleg?
2014. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Na a belvárosban még nem voltam, de ha érdemes, akkor benézek. Azért kérdeztem, hogy hol nézzek körül, mert már bejártam a Family-centert, Ady-várost és Nádorváros környékét. Két gyerekkel vagyok, így próbálok olyan helyeket nézni, ahol van esély, hogy találok is valamit. Nem nagyon van időm "csak úgy" nézelődni.
2014. jún. 17. 07:47
 3/3 anonim válasza:
Az Arabonába láttam hasonlót, és a vaskakas bábszínház utcájában a kínaiban.:) Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!