Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlzás ez a ruha érettségi...

Túlzás ez a ruha érettségi bankettre (vacsi étteremben)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre megkérnélek titeket hogy ne hurrogjatok le, nem vagyok gyakorlott az elegáns-koktélrucis öltözködésben :D


Ez a ruha

[link]

nagyon sok lenne? Igaz hogy tapadós, de térd alá leér tehát nem mutat szerintem túl sokat. Nem is feltűnő a színe se,fekete-ezüst,csillogó de egyszerű. Világéletemben az egyszerű ruhákat szerettem,ezért tetszett meg ez is.


Illetve nem túl nagy hozzá a hasam? Ha előnytelen akkor inkább keresek mást,de nem égetem magam.


És mééég egy kérdés: ehhez milyen melltartót lehet felvenni? Testszínűt,vagy olyat, aminek szilikonos a hátulja?


2014. jún. 16. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem lenne túlzás, viszont nem áll jól a hasadon. Nem vagy kövér, te is tudod, de ez a tapadós fazon nagyon kiemel mindent. Főleg ha eszik is az ember.

Ha mégis ennél döntenél, a szilikonpántos melltartót nem csak ehhez, de semmihez nem ajánlom.

2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj, de mint valami búvárruha.

Ahogy írtad: túlságosan tapad, nem előnyös, ráadásul nyár van, s hiába vacsi, nagyon nem a legjobb választás...


(Egyébként olyan melltartót, ami nem látszik ki belőle. Semennyire.)

2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MócsingosFőzőkolbász válasza:
Úristen ez szörnyű fel ne vedd ez borzasztóan ronda....
2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sem tetszik. :/ De ha neked igen, akkor valami színes ékszert vegyél hozzá, és olyan melltartót, ami nem látszik ki, ha nem akarsz közönséges lenni. De szerintem inkább válassz másikat, ez nyáron nem igazán előnyös, meg nincsen rossz alakod, de ez csak a csontvázaknak állna jól extra nagy push-uppal. :/
2014. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Éreztem is,hogy zavar lesz itt az Erőben,csak nővérem győzködött hogy jól nézek ki benne :D Akkor marad a B terv:)
2014. jún. 16. 20:10
 6/10 MócsingosFőzőkolbász válasza:
Megnézhetjük a B tervet?:)
2014. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez valami múlt évezredben vásárolt ruha? Nem áll jól, ne vedd fel.
2014. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát megmutatnám de ennyit nem akarok fotózkodni :D Azok már nem ilyen karcosak,sok dicséretet kaptam mindig amikor felvettem őket :D


az egyik lehetőségről nem találok képet amivel prezentálni tudnám: egy "hamis" fekete fűző,tehát ami nem présel össze,csak hasonló a kinézete és hozzá egy nagyon szép, elegáns fekete csipkeszoknya. pont eltakarja a kritikus pontjaimat.


a másik ilyesmi ruha,csak rövidebb egy kicsit,de szintén takarja az alsó hasamat (mert ott már bővül),viszont karcsú derekat csinál (mert ott még feszül:D)

[link]


hát no,csak túlélem majd ezt az estét is,az osztálytársaim úgyis bakancsban meg Sex Pistolsos pólóban szoktak meg, nem fognak megrökönyödni azon hogy nem vagyok sztájlisztos modell :D

2014. jún. 16. 20:35
 9/10 A kérdező kommentje:
nem a múlt évezredben,csak Angliában :D ott kicsit más a divat, a cuccok alapján amit nővérem vett nekem :D
2014. jún. 16. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

a 2. linked se igazi. se nem nyári, se nem koktélruha, semmiképp sem étterembe való.


akkor már leginkább a fűzős szoknyás szerelést választanám, ha ezekeből lehet választani.

2014. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!