Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek baj, ha csak az...

Szerintetek baj, ha csak az ilyen népszerű boltokban vásárolok ruhákat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Leginkább New Yorkerben,H&M-ben meg ilyen helyeken szoktam ruhát venni magamnak,máshol nem. Én ezt szeretem,itt találok a stílusomnak megfelelő ruhákat. Csak az a baj,hogy a legtöbb ruha,amit az ilyen üzletekben lehet kapni,eléggé tömeg,szóval mindenki itt vásárol. De nekem ez tetszik! Szerintetek ez baj,hogy nagyon szeretek ilyen helyeken vásárolni? Ettől már plázacica leszek? Egyébként,a suliban egyáltalán nem számítok népszerűnek,sőt,nagyon is a "nyomik" közé tartozom,egyszerűen csak így öltözködöm. Szerintetek baj,ha ezeket a ruhákat szeretem,és nincs olyan meghatározott,egyedi öltözködési stílusom? 13/L

2014. jún. 16. 23:00
 1/4 anonim válasza:

Az egyéniség nem az öltözködésből fakad, az öltözködés csak egy része az egyéniségednek:)

Amúgy szerintem nem baj, ezekben a boltokban is lehet találni olyat, ami nincs minden második emberen.

2014. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a többiek is ugyanilyen helyeken vásárolnak... olyan sok variáció nincs. Vagy ez, vagy a kínai, vagy a turi.
2014. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
13 évesen nem baj, nekem sem volt, de ha szeretnél talán a turit tudom ajánlani, olyan ruhái nagyon kevés embernek vannak (tényleg lehet jó ruhákat találni csak keresgélni kell).
2014. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem gáz, hisze turiból is stílusosan fel lehet öltözködni. Anyummal szoktunk nekem a Zarában, Mexxben, Mayo Chixben is vásárolni, de van hogy turiztam és ott találtam valami jót. A H&Mben meg egész jó áron lehet még vásárolni. Ettől nem leszel plázacica. Rám szokták mondani, pedig nem szolizok és nem használok sok sminket. A stílusod majd kialakul.

2014. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!