Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnám eladni a ruháimat?

Hol tudnám eladni a ruháimat?

Figyelt kérdés
Ki akarom selejtezni a ruháimat, és amit nem hordok eladni, mert nem férek már a szekrényemben. Jó állapotú ruhák, pár alkalommal viseltem őket. Hiába teszem fel Vaterára meg az olxre, alig nézik őket. (a Vateránál nem tudom miért, de az új oldalra teszi fel, és nem nézi ott senki, van olyan, hogy 7 nap után 1-2 megtekintés van :S ) Akár engednék is az árból, mert jó pár darabot szeretnék eladni. Van ötletetek?

2014. jún. 17. 11:23
 1/10 pukijoe1 ***** válasza:
100%
Facebookra is feltehetnéd mert volt egy ismerősöm aki ezt csinálta és csak 1-2 ruhája maradt meg :) De blogot is készíthetsz róla és reklámozod mindenhol, ez egy kicsit rosszabb ötlet de sikeres! :) Vagy keres olyan hirdetéseket hogy egy lány jó állapotú ruhákat keres és akkor írhatnál neki szerintem ez is jó ötlet lenne:) próbáld ki és sok szerencsét! ;)
2014. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebay: [link]

:-)

nagyon felkapott oldal és megbízható is!

2014. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebay, vatera, teszvesz, jofogas, olx...én is csak ezeket tudom javasolni. Valóban mostanában kevés pénze van az embereknek, így kevéssé nézik meg a ruhákat, vagy ha meg is nézik (enyémet naponta 18an is), de hiába, nem veszik meg...Akinek meg van pénze, nem használtat vesz, hanem bemegy a butikba.
2014. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon a Boltkórosok oldalak... sok a tagja és nagyon sok ruhám eladtam ott.


De sokszor az árak irreálisak... használt ruha az használt ruha akkor is ha 2szer hordott. És hiába volt 10 ezer újonnan eladni 3-4 ezernél többért esélytelen (főleg ha azt veszed hogy szezon végén 70%ra simán leértékelik).


Én lehet túl olcsó voltam, de a 15 ezres szinte új cuccaim adtam el 3-5 ezer között. Ennyiért lehet gyorsan, könnyen.


Előny ha pesti vagy mert nem szeret senki előreutalgatni meg postát fizetni.

2014. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta Kínából újat lehet rendelni fillérekért, a használtakat nem nagyon veszik. Lehet hogy egyszerűbb kidobni.
2014. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, igen, én is így gondolom, hogy nem nagyon megy mostanában eladni, azért próbálom még, mondjuk egy nagyobb dolgot szeretnék mindenképpen, van egy eredeti bőrkabátom, ami elég drága volt, de nem hordom, feleslegesen áll itt a szekrényben. :S
2014. jún. 17. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg főleg nehezebb.... mert a párszázas nyári felsőket még talán ellehet főleg ha valami felkapott márka, de többezres holmit (szerintem) nagyon nehéz.
2014. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is :S
2014. jún. 18. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán ha Vaterára vagy ilyesmi oldalakra felrakod akkor hátha el tudod adni őket még ha Facebookon lefényképezed és felrakod az is jó lehet!
2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :)
2014. jún. 24. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!