Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik olxen árulnak miért van...

Akik olxen árulnak miért van hogy valaki engedi próbálni a cipőt alaki meg nem? Ga nem engedi akkor honnan tudjam hogy jó e?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 02:07
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Most pl ennél honnan tudhatom? Mert ok hogy higiéniai ok , de nekem az nem mondd semmit hogy 24 cm. Attol meg honnan tudjam kényelmes e? Vettetek e már így cipőt?

2014. jún. 21. 02:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csaló. Ha valaki zoknival próbálja fel, attól semmi baja nem lesz a cipőnek.
2014. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De éloben meg engedi tekinteni csak probalni nem már több alkalommal jártam így az eladókkal. És mikor probalni akarok azt mondja hogy higieniai okok miatt nem lehet.

Valaki meg siman engedi. De azok altalaban nem uj vagy ujszerü cipők voltak aztan nem is kellettek. 3.x jarok igy hogy nem engednek probalni irjak csak megtekintes lehetséges. Vettetek már igy cipőt?csak megengedtek a probat?

2014. jún. 21. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura, mert elsőre azt gondoltam hogy azért mert nem akar bajlódni valakivel aki nem tutira veszi meg, de ha megtekinteni meg engedi, azzal ugyanannyi a macera. Nekem a higiéniai ok is fura, mert az üzletben ugye lehet próbálni, látszani nem fog hogy próbálva volt, ő meg úgyis eladja. Még annyit tudnék elképzelni hogy magához nem akar felhívni, de azt se akarja hogy az utcán próbáld fel a cipőt, de akkor is meg lehetne oldani hogy egy plázában találkoztok.
2014. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!