Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vannak jó turik?

Hol vannak jó turik?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel voltam legelöször turkálóban, azaz second handbe és nagyon bejött, minőségi ruhák voltak, jó állapotban, és olcsón. Ez a hely a klinikáktól nemmessze van. Tudtok még ajánlani jó helyeket, olcsón?
2008. júl. 31. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Na most nem tudom melyik városban laksz mert klinika sok helyen van, de, ha valahol az látod kiírva, hogy "Angol használtruha" Oda feltétlenül menj be! Van egy az Asztóriánál budapesten. (a használtruha szót nem kell komolyan venni, sokban még benne van a címke, hogy anno hágy euróba került) Ha balatonlellén jársz az a város tele van turikkal és remek cuccokat találni, márkás cipők, melltartók, pólók áradata...De kicsit kutakodni kell, mivel jól el vannak dugva:)


Egyépként tényleg most voltál először? Hát az se semmi, a legtöbben lenézik és lám milyen hülyék.


Ja ha valahol "Korrekt bála" feliratot látsz ott is rengeteg a jó cucc, főleg egyedi ruhákból. (A bála annyit takar, hogy külföldi ruhaüzletek utosó darabjaiból, és vöröskeresznek adományozott ruhákból a bolt rendel egy köbmétert, cimkét rak rá és eladja. Nagy üzlet mivel egy ilyen bálát 1100 Ft-tól lehet kapni.)


De a google-be is beírhatod, hogy "turkálók" + a város ahol laksz kidobhat párat...

2008. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakok, és a klinikákat Bp-re értettem, hisz' metro megálló neve is, de bocsi :)

Valóban most voltam elöször (illetve gyerekként még anyuval, de az nem fogott meg), és nemtudtam, hogy ilyen jó dolgokat lehet találni. Jobban ki fogom nyitni a szemem, köszönöm a tippeket!!

2008. aug. 5. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Blahánál vannak jók!

1 : a volt ciánkálival szembe, a dohány utcánál, 74 megállónál, renoválás van kiírva.:) nagyon olcsó, és nagyon jó ruhák vannak ott

2.: blaha és keleti között félúton, nagy 2 emeletes és vállfás turi, drágább

Én ezt a 2-öt nagyon tudom ajánlani:)

3.: van egy usa turi a blaha és astoria között, ott kifejezetten extrém, hippis-old school cuccok vannak.

2010. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam van jó turi. Iszonyú sok Bershka Zara H&m cuccom van és elakarom adni elég olcsón csak nincs kinek :DD
2010. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak: vatera, teszvesz, pont erre találták ki.;)
2010. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!