Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arrol hogy...

Mi a véleményetek arrol hogy az ilyen előtérbe kerültex a netes vasarlasok olx. Stb öltózködésben. Ez lép a turik helyére? Olcsóbb mint a turi és szép cuccok vannak kénylmes a válogatás más is érzi így?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem olcsóbb mint a (kilós) turi. Olx-nél, vateránál szerintem ebay, aliexpress sokkal népszerűbb. Részemről maradok a turinál, ott fel tudom próbálni a cuccokat.
2014. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen kilos turiba jarsz ami olcsobb kb mik az arak?
2014. jún. 23. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

OLXen emberek adják el a saját cuccaikat. Egy márkás nadrágot nem fog 1000Ft-ért eladni ha nem egy elhordott vacak.


Én szeretem megfogni, ha olyan akkor felpróbálni a ruhát. Egy kép sosem lesz vonzóbb mint a valódi vásárlás.

(Főleg hogy nincs az az isten hogy előreutaljak egy idegennek, és találkozókra se fogok rohangálni jó sok benzinpénzért. Inkább elmegyek turiba és egy szatyor cuccal jövök haza.)

2014. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a városi használtcuccos csoportban szoktam válogatni. Múltkor vettem egy nagyon jó pólót (persze előtte felpróbáltam). Őszintén szólva szívesebben vásárolok magán embertől frissen mosott ruhát, mert a turiban a szagtól nagyon hamar elmegy a vadászati kedvem.
2014. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy fotó nagyon csalóka lehet. Magánfelektől amúgy sem veszek inkább semmit, legalábbis magyar oldalakon, sok a kis szemét, aki átveri az embert. És képen hiába jó, még ha centik alapján passzol is, akkor sem biztos hogy okés, vagy úgy áll majd, ahogy kell.

Occó kici kínai cuccokat néha megnézem ebayen, de általában a képpel az sincs köszönőviszonyban. Plusz átlagos vagy nagyobb méreteknek ez nem annyira opció.

De lehetőleg maradok a boltoknál, turiknál, ahol meg tudom nézni, fel tudom próbálni. Nekem erre szükségem van, mert millió meg egy olyan anyag van, amit el nem bírok magamon viselni. Plusz lehet belőle programot csinálni, megbeszéljük a történteket, eszünk egy fagyit és még a felpróbált darabot is véleményeztethetem valakivel. :D Az nem ugyanaz, ha átküldöm a linket skypeon, hogy "szerinted?" :D

Szerintem ruháknál továbbra is a valódi vásárlás marad az elsődleges a többség számára, neten szívesebben veszek olyasmit, ami tudom, milyen minőség, kaját, drogériai cuccokat, elektronikai eszközöket, stb.

2014. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, pl kilós Háda 2990/kg meg nálunk van másik is ahol ugyanennyi. Pólók pl 100-600 között, annyiért saját cuccot nem éri meg feltenni. Sokan árulnak turis cuccokat, amit kilósban vesznek és kb annyiért vannak fent mint a darabárasban (1000-2000Ft). És akkor még arra jön a posta is. Volt aki két 100 forintos melltartóra 1000 forint postaköltséget akart elkérni.


Babaruhát, gyerekruhát rengeteget vettem neten, de most hogy már kicsit nagyobbak, nemigazán passzol rájuk a konfekcióméret, nadrágot pl próbálniuk kell nekik is.

2014. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boltkórosok facebook oldala jó lenne pl. ha nem lenne tele a turkálós szarokkal 2-3 ezer forintokért. Persze nincs odairva a márka amiből leszürhető lenne hogy turis... én rá szoktam kérdezni a márkára kommentben és ha jön az Atmosphere, NewLook stb már lépek is tovább.

Szeretek turizni és majd én turizok magamnak ruhát nem veszem meg mástól haszonnal a turis ruhát.

2014. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én már vettem nqgyon jókat , de való an 2 melltartora 1000 ft posta az... 520 vagy 720 attol függ sima vagy push. És adtqm is el jó cuccaim olcsón. Régebben én bevittem bizományiba és volt hogy vissza se kaptam meg ki se fizettek pedig pár száz ftért vették be. Sztem sokan teszik fel olcson ami már nem jó rá mondjuk és még sem ingyen adja. Én is adtam el 1000 ért 12 ezres ruhat meg vettem mark spancert szintén 1000 ért. Valahogy megszerettem ezt a vasarlasi/eladasi format kivqncsi voltam mas hogy van vele:-) de be fogok nezni a hadaba is ksz a tippet corvinban voltam de az draga volt
2014. jún. 23. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Háda honlapján meg lehet keresni melyik a kilós, én a Bosnyák tér mellett lévőbe szoktam menni, az kilós és elég nagy.
2014. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!