Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki segítene véleményt...

Valaki segítene véleményt mondani a www.markastermekek.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Rendeltünk onnan egy 2013 Nike Air Max cipőt, május 2. án és még mindíg nem érkezett meg. össze-vissza habognak e-mail-ben, igy a vámon van, ugy a vámon van. Nem egy olcsó mulatság ez a cipő, már azon gondolkodunk, hogy szólok a hatóságoknak?

#márkástermékek.hu
2014. jún. 23. 14:15
1 2
 1/13 valakii69 válasza:
szerintem elcsó bolt,mert suprákat nézegettem 18 ezerért ami igazából a duplája ,vagyis nekem kicsit gyanus a bolt!
2014. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fu te egy isten vagy! nem találtam sehol sem többféle supra skytop cipőket főleg ennyiért! nagyon köszi az oldalt :D
2014. aug. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Skribler válasza:
39. napja nem érkezett a cipő. Utalás elment, válasz, hogy vámon lehet, stb.stb.
2014. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Skribler válasza:

most nike vagy supra?

[link]

2014. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 okiki válasza:

Szia,

engem is érdekelne. Megkaptad a cipőt?

Én is rendeltem, és bár még nem régen, de kicsit tartok attól, hogy fel lettem ültetve.

2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem érdemes lenne szólni a hatóságoknak, mivel ez az egész nagy csalás!

Velünk ugyanezt csinálják. Három hónapja rendeltünk tőlük 2 pár cipőt, és semmi.

2014. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 okiki válasza:

A hatóságokhoz fogok fordulni, mert ez nem tisztességes magatartás.

Én a pénzemet követeltem vissza, és 30 nap múlva sem utaltak. Szóltam nekik, hogy fel fogom jelenteni őket.

Ha nem történik semmi, akkor fel is fogom jelenteni őket.

Mással ne csinálhassák ezt.

Ja, és azt ajánlom mindenkinek, hogy NE RENDELJEN TŐLÜK!!!!

2015. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 krizsma válasza:

Sziasztok!

Mi is rendeltünk tőlük Supra cipőt november elején, két és fél hónapja várunk és csak beszélnek össze-vissza! Azt mondják, hogy el lett postázva a címünkre, csak éppen nem akar megérkezni!!! Mindenképp feljelentést kell tenni ellenük, én is ezt fogom tenni! Senki ne rendeljen Tőlük semmit!!!!!! Drága tanulópénz!

2015. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Sziasztok,

én is rendeltem nem olyan régen. Bennem is felmerültek a gondolatok, hogy becsapás, de nagyon rendesen válaszoltak minden emailemre és meg is érkezett elég hamar!! :)

Ismerősömnek meg sajna nem volt készleten, de mikor a pénze visszafizetését kérte meg is kapta a kitűzött időn belül. Mi megvagyunk vele elégedve!!!

Szerintem nem kell izgulni.....

2015. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos én is bedőltem ennek a szélhámosnak! Először 30 napot igért ,már most 60 napot beszél nekem ma modora után amit tegnap tanúsított velem szembe áment vehetek a pénzemnek közönséges csalò .Ma különböző fòrumokat olvasva kiderült ,hogy mèg senki nem kapta meg ő általa a terméket! Ezért kérek olyan embereket akiket becsapot jelenkezzenek! Ha mást nem is érünk el ,de legalább állítsuk meg ! Olvastam ma az egyik jogi oldalon ,hogy bankon keresztül " feketelistára lehet tetetni !

2015. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!