Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól áll az alakomhoz ez a...

Jól áll az alakomhoz ez a fürdőruha? Jó választás volt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszett a boxeralsója, ilyen fajta fürdőruhám még nem volt.

Olvastam,hogy a fodrok pedig a melltartó részen elterelik a figyelmet a kicsi mellről.

Szerintetek jól áll? Amúgy nagyon vékonyka vagyok, 175 cm és csupán 54 kg, én úgy látom,hogy ez nem soványít,ellentétben pár darabbal

[link]


2014. jún. 24. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az alsó szerintem sem túl előnyös.
2014. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Basszus, meg nem mondtam volna ezek alapján a képek alapján, hogy alapjáraton annyira vékony vagy, egészen kis "husisnak" tűnsz, főleg a hasadnál. És valószínűsítem a rossz bikinialsó választás miatt. A felsővel nincs gond, azonkívül, hogy nekem személy szerint nem tetszik, de ha megteheted és fontosnak tartod, akkor szerintem keress egy másik alsórészt. Ez még egy kicsit kicsinek is tűnik.


Ha nem szeretnél, nem baj, mert ez sem rossz, nem fog senki kinevetni vagy ilyesmi, és meg sem néznélek valószínűleg, ha élőben látnálak, maximum, ha ott is megkérdeznéd, hogy jó-e.

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a kombó elég fura szerintem, a felső jó, az alsó nekem nem tetszik és nem is nagyon illik a felső stílusához, és nem is előnyös neked, mert bevág, és ott "kibuggyan" a bőröd (nem mondom, hogy hájad, mert nem vagy dagadt) és így kicsit pocisnak tűnsz.
2014. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!