Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek a (bő szabású)...

Tetszenek a (bő szabású) magas derekú nadrágok? Hordanád?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kevésbé "drasztikusak":


[link]


[link]


Mit gondoltok, ha valakin ilyen nadrágot láttok?



2014. jún. 26. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, az utolsó kettő fiús, még emlékszem a 90-es évekből ezekre a répagatyákra :D Az első kettőnek meg olyan 70-es évek beütése van. Ha neked tetszik, akkor hordd, senki nem fog megszólni érte.
2014. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem.

A magas derekút szeretem, de egyenes szabásúból vagy enyhén trapézból.


Ilyet nem vennék fel, mert alulra nem kellenek rám a plusz kilók, ugyanis körte vagyok.


Mit gondolnék? Semmi rosszat. Katie Holmeson egész sikkes, az ucsó két kép azért eléggé más, és nem igazán tetszik.

2014. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eleve a magasderekú divatot nem szeretem
2014. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. Kb. gyerekkoromban voltak ilyen nadrágok :) Nagyon formátlanok, szerintem nagyon kevés embernek áll jól.

A magas derekat egyáltalán nem szeretem. A 2. két kép talán répa fazon? Az nagyon nem tetszik.

Az első kettőben tetszik, hogy trapéz, azokat szeretem, normál derékkal, és nem extra széles szárral.

2014. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nőiesek. Elvégre a nőknek a dereka szűkebb, így ez a nadrágmodell kihangsúlyozza a derékvonalat. Persze az idétlenszabástól az elegánsszabásig találhatunk magas derekú nadrágot, de szerintem akinek van hozzá alakja, azon nagyon jót tud mutatni :)
2014. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az alakodtól, magasságodtól, stílusodtól függ. Ha neked tetszik, hordd bátran, ne foglalkozz mások véleményével!!! Nekem pl. nem áll jól, van egy ilyenem, kész förtelem rajtam...... De persze ez csak rajtam áll így, rajtad lehet hogy jó!!!!!!!
2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem eleve nem tetszenek a magasderekúak és a legtöbb emberen azt hangsúlyozzák, amit nem kéne..ezek sem tetszenek, de, ha neked tetszik, hordd.
2014. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszik és fel se venném soha.
2014. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a magas derekú nadrágokat, és a bő nadrágok ellen sincs kifogásom, de ezek roppant előnytelenek mindenki számára.
2014. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak ha csőszárú, akkor. A bőszabásúakban elveszek.
2014. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!