Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek moshatóak a...

Eszter696 kérdése:

Szerintetek moshatóak a csipkés nyári csizmák? Vagy hogy kell tisztítani őket?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami teljesen csipke.

Amúgy sem tudom, hogyhogy nem esik össze, ha kimosnám lehet, hogy nem lenne ennyire "merev" és összeesne és nem lábszárig érne, hanem lógna?

Nem hiszem, hogy baromi stabilan lenne a talphoz erősítve, nem válik el?



2014. jún. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a doboza és benne a papírja, akkor nézd meg, mit ír a tisztításra.

Nem hiszem, hogy moshatók, mert ezek ragasztva vannak a talphoz, mosásnál meg elenged a ragasztó.

2014. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kolbász
2014. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg(tehát nincs hozzá útmutatóm), mert ezen dilemmázom, hogy nem éri meg, ha két hét múlva dobhatom ki, mert tista kosz és nem tudok vele mit kezdeni... Ezért voltam kiváncsi a tapasztalatokra...
2014. jún. 26. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Most lehet hülyének fogsz nézni, de én szárával lefele áztatnám vízbe, a tetejét meg vizes mosószeres szivaccsal tisztítanám. A merevségre meg háztartási keményítős vízbe lógasd be, majd tömd ki újságpapírral és hagyd úgy megszáradni attól merev lesz. Tehát az illesztést ne érje víz.
2014. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez egy nagyon jó ötlet :D akkor így fogom csinálni :)
2014. jún. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!