Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Milyen bugyi ill....

Segítség! Milyen bugyi ill. nadrág állna jól, ha ilyen a hasam? Magas derekú talán?

Figyelt kérdés
Van egy kis pókhasam, emiatt a normál bugyik/nadrágok eléggé kényelmetlenek és furán állnak rajtam. Kérlek írjatok, mert fontos lenne! [link] [link]

2014. jún. 26. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem KIS póhas, hanem borzasztó nagy sörhas.


A legokosabb, ha terheseknek való ruhadaraboakt veszel, azok talán rádmennek.

2014. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen pl. jó lenne? És ehhez milyen nadrág/szoknya? [link]
2014. jún. 26. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gumis, alakformáló/hasleszorító bugyik, de ilyen body szerű cuccok is vannak, de lehet, hogy ahhoz kicsit meleg van. Bár én még boltban nem találkoztam egyikkel sem, mondjuk nem is járok sokat. Szerintem fölé azt veszel amit akarsz, mármint a fehérnemű nem befolyásolja. Nyilván ne látszódjon át, ne vágjon be, esetleg magasderekú nadrág még többet segítene.
2014. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magas derekú semmiképp nem állna jól, pont azt hangsúlyozná ki, amit nem kéne. Vannak alakformáló fehérneműk, próbáld ki esetleg azt. Illetve, érdemes A-vonalú ruhát hordanod, illetve A-vonalú felsőket. Tehát, ami a derekadnál "kettévágja" a tested és lefelé bővül. Jótékonyan eltakarja a súlyfelesleget. Ilyen pl.: [link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jézusom,terhes vagy?:O A Tangát mellőzd!Van azér ott úszógumi:D
2014. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol is kezdjem... először is, azt a hosszú felsőrészt mellőzd, mert egy plusz hurkát vág a potrohodba, ami miatt oldalt még rémesebben kibuggyan a hájad. Én a helyedben ilyesmi alakformáló fehérneműket hordanék [link] illetve nagon gyorsan változtatnék a kajám mennyiségén és összetételén, mert 5 éven belül brutálisan szétcseszi a szervezetet ennyi háj.
2014. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt a felsőrészt én is mellőzném, és valamit tényleg változtatni kéne. Nem durva a helyzet, de te is biztos jobban éreznéd magad, ha nem ezen kéne gondolkodnod.


Vegyél alakformáló fehérneműt, nagyjából minden márkának van ilyenje, a magas derekú gatyák pont nem jók, mert hangsúlyoznák amit nem kéne. Szépen szabott, A vonalú ruha esetleg, meg normál derekú nadrágok, mell alatt szoros, onnan bővülő felsők.

2014. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én más oldalról közelítem meg, mint eddig a többiek. Nem azon kellene gondolkodnod, hogy milyen bugyi lenne kényelmes, hanem, hogy hogyan foggyál le.
2014. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!