Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a cipőt melyik korosztály...

Ezt a cipőt melyik korosztály számára ajánlanátok szabadidőcipőként? Gáz, ha 28 éves férfiként ilyet felvennék hétköznapra nyáron (nem munkahelyre)?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 28. 19:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nekem a legtöbb női ismerősöm azt mondta, hogy egy közel 30 éves férfin a Mustang cipők jól állnak, azokból érdemes választani. Igaz lehet? Pár példa:
2014. jún. 29. 11:43
 12/20 A kérdező kommentje:
2014. jún. 29. 11:47
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, de mivel te még FIATAL VAGY, ezért jól áll az, amit a FIATALOK hordanak, bármi is legyen az.:)


nyugi, jó a képed a Nike Airről is, és jók a mustangok is. Mindegy, mert fiatal vagy. Nem tudom, ki akarja neked bemesélni, hogy öreg vagy, de nagyon szemét:D


27N

2014. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek az air maxek mindenkin rondák, egy 28 éves férfin meg még inkább fura..és nem azért, mert öreg vagy, hanem mert ez a cipő gyerekes és ronda. Amit Te linkeltél, az ráadásul tényleg lányos is.
2014. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki-mit linkelt, de belinkelem az itteniek közül ami tetszett:

[link]


A többi szerintem ronda. Ez az air max meg nagyon gáz.

Tessék egy cikk:

[link]


Persze nem kötelező egyetérteni vele.

2014. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi ez az őrület azzal a Jimmy Choo cipővel? Azt kb 70 éves melegeken vagy lányos arcú metroszexuálisokon tudom elképzelni, fúj. [link]


Kérdező: a Mustangok amiket linkeltél mind jók.

2014. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[link] Pedig nagyonis divat, pedig ő már 35 éves! nagyon menő rajta szerintem!


vagy:


[link]


szupercool szerintem 2014-ben is.:)

2014. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A lényeg nem a Jimmy Choo-n van, hanem a cipő stílusán! Vitorlás/hajós cipők. Elegáns, de egyben sportos is. Sokkal stílusosabb számomra egy férfin, mint egy Nike.

pl. itt egy másik:

[link]

De a Mustang cípők, az összes, amit linkeltél, mind sokkal jobb, mint a Nike cipők.

2014. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kérdező miért ne öltözhetne embernek ahelyett, hogy 40 éves tengerésznek öltözne?
2014. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek a tengerész cipők nem az én világom annyira.
2014. jún. 30. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!