Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki akar átváltoztatni? Szabad...

Ki akar átváltoztatni? Szabad a pálya.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok. Nagyon konzervatívan öltözöm, nem azért mert így akarok, hanem mert nem megy jobban.

Szeretnék úgy kinézni, mint a mai tipikus nőcis lányok.


Mutatom a példát, ne plázacicára gondoljatok, csak szép fiatalos csjokra:


[link]


Hol kezdjem és mivel a változást?


2010. jan. 5. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, irány a fodrász. Keresgélj neten olyan frizurákat, amelyek tetszenek és el is tudod magadon képzelni. Vagy mondd meg a fodrászodnak, hogy vágjon neked valami igazán nőcis , szexis hajat, de ne legyen rövid!! Esetleg festetheted is, újra divat a szőke, csak nem mindegy miylen árnyalat illik hozzád.

Továbbá: Az ápoltságnál és igényességnél nagyon fontos a szép köröm, az ápolt láb és szemöldök. Ha nem tudod magadnak megcsinálni a szemöldököd, akkor irány a kozmetikus, nem kerül sokba (1000 Ft alatt megúszod). A körmeidet lakkozd, ha natúrabbat szeretnél, akkor átlátszóra, és reszeld formára.

Ruha: Feszes naci, csinos nőies felsők, ha az alakod megengedi. Ezeket a boltokat ajánlanám: Amnesia (ez elég drága), Mayo Chix (ez sokaknak nem tetszik, ízléstelennek tartják a sok strassz és flitter miatt, de pár jó cuccot ki lehet fogni), Tally Weijl (pénztárcabarát, a nagyobb plázákban van és igazán csinos cuccaik vannak), Bershka (főleg vagányabb ruháik vannak), Zara (elegaáns, nőies, de drága).

A fontos az, hogy olyan alapdarabokat vegyél, amik jól kombinálhatóak. Ami egy csinos nőnek szerintem kötelező, az a magassarkú!

A sminket nem kell túlzásba vinni, de arra figyelj, hogy ha alapozót használsz, akkor tegyél rá egy vékony réteg púdert is. Ha barnább bőrt szeretnél, akkor pedig önbarnítók vagy testápolók, szolit ha lehet hagyd ki, mert csak öregíti a bőrt és káros.

Ha teszel fel magadról képet, akkor további tanácsokat is tudok adni. :)

Remélem segítettem!


20/L

2010. jan. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd írd le konkrétan hogy nézel ki:/anélkül macerás!

Dagi,karcsú,telt,vékony?

Hajszín/szemszín?

Kedvenc színek?

Bőrszín(normál,fehér,sötét)?

Szeplők?

Szépségfoltok?

2010. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

21 éves vagyok. Most sajna kissé telt, de csak pár kiló plussz, amit tavaszig leadok, fogyózom, jó úton járok.

165 cm vagyok. Szőkésbarna természetes haj, soha nem volt festve se melír, semmi. Kb váll alatt ér, elől oldalfrufruval. Növesztem, szeretném, ha szép hosszú lenne. Vékony szálú, nehéz formázni, nem áll sehogy.

A szemem zöld, halványzöld, a bőröm hófehér.


Ha adtok e-mailt, mutatok képet, ide nem teszem fel. Félek a visszaélésektől, bocsi.

2010. jan. 5. 18:22
 4/13 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 18:24
 5/13 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 18:25
 6/13 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 18:26
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem magát a nőt istenítem, hanem szeretnék olyan lenni. Sportosan is mindig nőcis, és bárhova megy, jól néz ki, ezt akarom én is.


Miket vegyek?

Az első dolgom néhány tűsarkú lesz, az ugye addig sem változik. Próbálom a szemöldököt, a hajra még várni kell. :)

2010. jan. 5. 18:27
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy kérlek ne nevessetek ki. Sokáig nem tudtam, miért van az, hogy 21 évesen nem akarnak engem a pasik. Hát felvilágosítottak. Szép vagyok, csak "maradi"

Na ezen változtatok, én is éreztem, de mostmár elhatároztam, hogy nőcis leszek, tetszik, csak soha nem tudtam, hogyan essek neki egyáltalán, egyszerűbb volt a sportcipő. :)

2010. jan. 5. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

én annyit tennék hozzá, hogy azért ne ess a ló túloldalára:) ne kezdj 8-10centis tűsarkakkal, mert nevetséges lesz ha bénázol bennük ;) kezd alacsonyabbal, de lapossarkú nőies darabok is léteznek :) majd szépen lassan beletanulsz.:)

sok-sok sikert:)

2010. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem, azzal nem lesz gond. Hordtam télen magassarkú csizmát, de nem tűsarkút, hanem vastag sarkút. A tűsarkút csak alkalmakkor használtam. :)

Itt az ideje gyakrabban viselni.


Köszi.

2010. jan. 5. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!