Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfi ingjének olyan színűne...

A férfi ingjének olyan színűnek kell lenni, mint a párja ruhájának? Vagy lehet más színű is?

Figyelt kérdés
Ha a nő barack-kék ruhában lesz, milyen színű lehet a férfi ingje és nyakkendője?
2014. júl. 1. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell, de az sose baj ha passzol

vegyél kéket, az biztos van és még illik is hozzá

de jó a fehér vagy más is, csak ne üssön el nagyon (szóval pl ne pirosat válassz)

2014. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet az inged fehér, és a nyakkendőd színben passzoló.
2014. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan helyre mentek, illik összeöltözni valamennyire, de nyilván senki nem lő főbe, ha nem teszitek. Nem muszáj teljesen egyformában nyomulni, az kicsit bizarr is, de ha az inged vagy a nyakkendőd illik a ruhához, az jó pont.

Voltam már arany színű ruhában például, elég hülyén nézett volna ki mellettem a pasi arany színű ingben. :D De egy nyakkendőt bevállalt, én még azt is soknak éreztem, elég lett volna, ha van rajta pár arany csík mondjuk. De ha berzenkedsz a barack árnyalattól, nem kell viselned. Az is elég lesz, ha valami hasonló árnyalatú kéket viselsz. Persze arra ügyelj, hogy az ing és a nyakkendő passzoljon egymáshoz is, és lehetőleg az asszony színeit se üsse.

2014. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jutott még eszembe ilyesmire figyelni...
2014. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lakodalomba megyünk majd. Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 2. 01:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell..2 napja voltam lakodalomban és mindenki elég "össze-vissza" ruhákban volt. Eszembe sem jutott volna ilyesmire figyelni.
2014. júl. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!