Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete mini ruhám alá...

A fekete mini ruhám alá milyen melltartót vegyek?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek buliba és nincs pántnélkülim csak 1 ami fehér + semmit nem tart tehát elég rossz.. Nincs időm venni mivel nem olyan helyen lakok ahol lenne ilyen bolt csak utazással. Nem tudnátok valami ötletet adni ,h mivel vegyem fel?

#melltartó #feketeruci
2014. júl. 1. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

hát ha nagyon nincs más, akkor egy fekete melltartóval

ha olyan, látszódhat úgy, mintha a pánt a ruhához tartozna

és még mindig jobb, mint a fehér melltartód, ami nem tart

2014. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Akkor utazz. Minden városban lehet fehérneműt kapni, vegyél olyat ami jó a ruhához...
2014. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem városban lakok, és a közelben szerintem csak a megyeszékhelyen kaphatnék mert körülöttem csak kisvárosok vannak.
2014. júl. 1. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más ruha. Buliba úgy is mindegy,
2014. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vegyél fel másik ruhát, aztán ha hordani akarod, akkor mindenképpen szerezz be egy normális, pánt nélküli melltartót.
2014. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Körülöttem is kisvárosok vannak csak, mivel faluban élek, de a legelső boltba ahova bementem találtam is.:) Amúgy se tart olyan sokáig bemenni egy közeledben lévő városba. Péntekig még simán beszerzel egyet.:)
2014. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy pánt nélküli melltartót, vagy vegyél fel másik ruhát. Szörnyen igénytelenül néz ki, ha a pánt nélküli ruha alól kilóg a melltartópánt.
2014. júl. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

1. menj el venni egy normális pánt nélküli melltartót

2. vedd fel a fehér pánt nélküli melltartódat hátha nem lesz olyan vészes

3. vegyél fel hozzá fekete melltartót, és a fekete melltartó pántja meg olyan, mintha a ruhához tartozna

4. kérj kölcsön valakitől egy pánt nélküli melltartót

5. vagy ha egyik megoldás sem tetszik, akkor válassz erre az alkalomra más ruhát, de szerezz be a közeljövőben egy jó pánt nélküli melltartót

2014. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden kisvárosban van fehérneműbolt szerintem; ha az nincs is, kínai van minden sarkon szinte (nálunk legalábbis, és kisvárosban lakok; bár az faluban is szokott lenni), egy alkalomra az ott kapható melltartó is megteszi szerintem. Vagy keress másik ruhát.
2014. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
37%
ha van vedd fel fekete pántossal senkit nem fog érdekelni vegy türd be a pántt vagy ha lehetséges és annyira fontos egy régi melltartónak a pántját vágd le.
2014. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!