Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a tapasztalatotok...

Nektek mi a tapasztalatotok az Esmara-s (Lidl-s), az F&F-s (Tesco-s) és az In Extenso-s (Auchan-os) ruhákról?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az Auchanról nem tudok nyilatkozni, de az Esmara nekem nagyon bevált, szerintem van olyan jó, mint pl. A H und M-es ruhák. Alapdarabokat a Lidl-ből veszek, több évig bírják. Az F and F-esek is jók, bár én nem nagyon szoktam onnan vásárolni, mert nem nagyon tetszenek a cuccok, de amit onnan vettem, az is simán bírta több évig. Az egyik barátnőm szerint Csehországban az F and F külön üzletek a plázában, csak itt árulják a Tescoban.
2014. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül csak néhány darab Tescós cuccom van, papucs, pólók. De mind jó minőségű, szóval én ezen meg is lepődtem, a pólók nem nyúlnak, nem mennek össze, nem fakulnak, a papucs még új, de szerintem azzal sem lesz gond.
2014. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2014. júl. 2. 14:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is imádom az F&F-es az Esmara-s cuccokat. De mondjuk In Extenso-s ruháim nem igen vannak, de azok sem rossz minőségűek. Nekem beváltak, de az érdekelt hogy csak nekem, vagy másnak is jó véleménye van ezekről a ruhákról!!!!
2014. júl. 2. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esmara cuccok jól bírják a strapát, bár nem az én stílusom. F&F ruhák nem Tescós ruhák, vannak jó és rossz minőségű holmik is.. A basic cuccaik, fehérneműk jók, cipők nem váltak be.
2014. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az F&F-es ruhákról van tapasztalatom, nekem azok sokáig jó barátaim voltak, minőségi anyagból van, sokkal jobb szerintem mint egy Bershka

És szerintem szép nagyon az f&f kollekció, onnan vett pólóm még sose mállott szét.

2014. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Esmara-s cuccokat imádom, leginkább a fehérneműit,mert kínais árakon vehetek olyan minőséget,amit évekig hordhatok,de a többi ruhájuk is remek. Az F&F-es ruhákért is odavagyok,főleg ha elegánsabb egyberuhát vagy blézert, szövetnadrágot keresek,mert ezeket elég olcsón megkapom, ha pedig még akció is van sokszor olcsóbb volt,mint amit turiban vettem,de a pólók is isteniek ott. A cipőiket én se bírom,drágák és nem jó minőségűek,legalábbis nekem nem bírták. Auchan nincs a közelemben, így erről nem nyilatkozhatok.
2014. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
F&F-es ruhám, cipőm rengeteg van, mindegyiket imádom. A Lidl-ben eddig még csak egy farmerszoknyát vettem, de azt nem igazán szeretem, elég rossz a szabása, nem is értem, miért vettem meg. Holnaptól viszont lesz akcióban 1222-ért nyári ruha, ami nekem nagyon nagyon tetszik, szóval lehet teszek vele egy próbát. Auchanban eddig még csak cipőket vettem (balerinacipőket 1000-1200 Ft körül), na ezek katasztrofális minőségűek voltak egytől-egyig, egy hónapnál egyik sem bírta tovább, pedig sokszor váltok cipőt, tehát tényleg csak néhányszor hordtam őket. Ruhát még soha nem találtam ott olyat, ami tetszett volna, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
2014. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok, tartalmas választ!!!
2014. júl. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!