Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimnázium 11-ik osztályába...

Gimnázium 11-ik osztályába megyek, milyen táskát vegyek ( szeretnék új táskát venni, amibe minden belefér, kényelmes és szép is)?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, egy eléggé sportos lány :). Nem nagyon szeretnék oldaltáskát, mert mikor próbáltam, nagyon fájt a vállam a sok könyvtől. Ráadásul ebben az évben jönnek be pluszba a faktok, szóval... huhh, hát nehéz lesz, ezért legalább a "táska-kérdés"-t szeretném megoldani.

Köszönöm előre is :)



2014. júl. 2. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Már 11. éve jársz suliban és még mindig nem tudod eldönteni?:D 16-17 évesen lassan már itt lenne az ideje ilyen piszlicsáré ügyekben egyedül dönteni. Nem megbántani akarlak, de tényleg.

A megoldás egy egyszerű hátizsák. Vans, eastpak márkákat próbáld, profik, és jól tartja magát a táska több éven keresztül tapasztalatom szerint. A szín, fazon rád van bízva, mert az ízlésedet senki sem tudja kitalálni ismeretlenül. :)

2014. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Ennél sokkal agyalágyultabb kérdések tömkelege van a gyiken.

Holnap kardigánt vegyek vagy farmerdzsekit?

Szerintetek ez illik esküvőre miniruha?

Hogyan vegyek levegőt az orromon vagy a számon? Nyilvánvaló melyik korosztály kérdései ilyen színvonalúak.

Én simán csinálnék egy 18 éven aluliak rovatot, a többi helyen nem kérdezhetne kiskorú.

2014. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami neked tetszik...
2014. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy neked tetsző hátizsákot vegyél, aminek a tartása is jó
2014. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor bocsánat, hogy meg mertem kérdezni, azt gondoltam, hogy kaphatok rá olyan választ, ami a tapasztalatokon alapul. Igen-igen, én ilyen hülye vagyok, hogy 16-17 évesen megkérdezek valamit, amit valamiért nem kellene, egy olyan oldalon, ahol elvileg: "amit máshol nem mertél... itt megkérdezheted!", köszi szépen, de tényleg. Imádlak titeket. Ó, és ami azt illeti, én is örülnék, ha lenne egy 18 éven aluli rész,menü, vagy akár milyen téma, mert akkor nem kellene minden kérdésemnél idiótábbnál idiótább, lenéző és arrogáns emberkékkel összefutnom... Az elsőnek köszönöm, bár... "már nem azért :D"....
2014. júl. 2. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mindenki felháborodását, hiszen ez az oldal arra van, hogy mindenki megkérdezzen azt amit akar. Ennél ezerszer ostobább kérdéseket láttam már. Viszont kérdező nagyon tetszett a válaszod, teljesen normálisan és értelmesen írtál ami teljesen ellentmond a többiek gondolataival, miszerint a 16-17 éves lányok milyen kis butácskák és csináljunk már egy 18 év alattiaknak való rovatot! :DD


A kérdésedre válaszolva szerintem ne vegyél oldaltáskát, mert le fog szakadni a sok cucctól a vállad, hacsak nem lehet benthagyni a könyveket a suliban és akkor csak azt cipeled magaddal minden nap, ami éppen fontos. Vegyél inkább hátizsákot, abból is vannak egész jók, amikkel nem fogod magad kiselsősnek érezni és ha még megvallásod szerint sportos is vagy akkor meg méginkább illik a hátizsák. :)

2014. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én például éppen őt védtem azzal, hogy az ő kérdése nem az itt tobzódó tinik ostobánál is ostobább kérdéseinek a színvonalára hajaz, már bocs! Lehet, hogy a kedves kérdezőnek sem tűnt fel (szövegértelmezés?), de éppenhogy meg lett dícsérve, mikor a kortársaiéhoz viszonyítottam az ő kérdését!!!

A 18- rovat pedig igen sokat dobna a hely színvonalán, de fontosabb, hogy rengeteget javítana a funkcióján. Például használhatóvá tenné a keresés funkciót, ha le lehetne választani a tini kérdéseket az eredménytől. Így 500 hülye kérdésből simán leszakadna 300. A mostani keresés funkciója az oldalnak miattuk reménytelen ez nem vita tárgya.

2014. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D ez jó! Előző, köszi szépen(most gúny nélkül). Rendes, hogy ezt mondod, a kettővel előttem szólónak pedig 1000 köszönet, mert ő még a kérdésre is válaszolt(szövegértés?). Én pedig azért írtam azt, mert te ezt írtad, hogy nyilvánvaló, melyik korosztály kérdez ilyeneket. Hmm... Látod, vannak, akik normális kérdésekre(sajnos mi csak ilyen egyszerűeket kérdezünk :) ), normális válaszokat várnak... Köszönöm még egyszer a kérdésre érkező válaszokat, de e mellett mindenkinek ment a zöld mancs. :)
2014. júl. 2. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Én amikor ötödikbe mentem, kaptam egy nagyon klassz hátizsákot. Mindig mindenhova azt vittem. Kirándulások, táborok, suli...stb. És soha nem szakadt ki, soha nem lett baja. Most én is tizenegyedikbe megyek, és még mindig bírja. A márkája Budmil. Én nagyon szeretem a mai napig. Elegendő zseb van benne és az oldalán, de még sem sok. Sajnos ahol vettem bolt, már megszűnt, pedig ott nagyon jó táskák voltak.

Azokkal akik meg itt pattognak ne törődj! :)

Te hova jársz?:)

2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Én most megyek 12.-be, de még mindig ezzel az eastpak táskával megyek már....kb. harmadik éve. :)


De ezekből nagyon sok mintás vagy színes van. Nézz körül. Kényelmes, praktikus és szerintem nem ronda... :)


17L

2014. júl. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!