Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Műtős ruhát hol tudnék venni?...

Műtős ruhát hol tudnék venni? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Hol található Budapesten olyan bolt, ahol árulnak civil embereknek műtős/orvosi ruházatot? Gondolok itt a felső-alsó részre és akár a műtős klumpára is.

KONKRÉT hely(ek)re/üzlet(ek)re lennék kíváncsi Budán, vagy Pesten.

Köszönöm előre is! :)



2014. júl. 2. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
a 7-es busz megállójánál a dózsa györgy úton(keleti előtt van) a samtex áruház. ott lehet kapni eü ruházatot, de számolj arra, hogy az alsó és felső ruházat egyben 10.000 ft-ra rúg.
2014. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors és pontos választ!

Most hogy mondtad a nevét, és hogy merre van utánajártam.

Erre az üzletre gondoltál?:

[link]

2014. júl. 2. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
igen itt tényleg lehet kapni de valóban nem olcsó!
2014. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát 10.000Ft-ot még rááldozok. Egyébként annyiba a bolt árajánlatai alapján nem fog fájni, mert a felső+alsó ruha összesen 8000Ft.

Egyébként nézegettem műtős klumpát is, de nem hittem a szememnek. A legolcsóbb ilyen klumpa 8500Ft volt de az átlag 10.000Ft. Miért kerül ennyibe??? Tudja valaki?

És annak egyébként van szerepe, hogy a műtős ruha felső része kerek nyakú, vagy Vnyakú?

2014. júl. 2. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy fehér klumpát valami piacon, az bőven elegendő! :)
2014. júl. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az eü ruházatok drágák. a nyak kialakítás meg csak divat/ kinek mi tetszik alapon van. legalábbis én így gondolom.


klumpát én 3000 ft-ért vettem piacon, tökéletesen megfelel a célnak. már 2,5 éve használom most kezd szétjönni.

2014. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)

Én is arra gondoltam, hogy a felsőrész kialakítás csak "divat", kinek mi tetszik...

Egyébként én zöld klumpát keresek, nem fehéret, mert a műtős klumpa csak zöld lehet, és az osztályos klumpa pedig fehér. Ezért mondtam hogy a legolcsóbbat is 8500-ért láttam, de majd akkor benézek valami kertészeti boltba, mert ott szoktak lenni zöld kinti klumpák és az is megteszi... :D

2014. júl. 3. 10:11
 8/10 anonim válasza:
noss én kicsit félve kérdem ,hogy minek neked a műtős ruha...... XD csak nem a falusi lakásod garázsában akarsz a kínaiból elrabolt lányokon tesztelni valamit ?:O
2014. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Értékelem a humorérzéked (nem szarkazmus, komolyan mondom), de nem találtad fején a szöget. :D

Az igazság az, hogy adott az unokatesóm, akinek minden álma az, hogy sebész legyen, vagy gyakorlatilag bármi, csak műtőben dolgozhasson. Na és már majdnem egy éve hallgatom tőle, hogy neki minden álma az, hogy végre legyen egy komplett műtős szerelése mindennel együtt. Szóval én, és még valaki gondoltuk, hogy összedobjuk a szükséges pénzt és veszünk neki egy műtősfelszerelést mindennel együtt. :)

Így már elhiszed, hogy nem valami elmebeteg 70 éves tanyasi bácsi vagyok, akinek az a kedvenc elfoglaltsága, hogy műtősruhában boncolgatja a "kínaiból elrabolt lányokat"?? :D

2014. júl. 18. 15:41
 10/10 anonim válasza:
hahaha el :D amugy fogalmam sincs hol lehet venni nem vagyok pesti
2014. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!