Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ehhez hasonló...

Hol találok ehhez hasonló bikinit?

Figyelt kérdés

[link]


Az a hogy az alsója ilyen szűkített, vagy milyen legyen, a felső rész is lehet ilyen "balkonos". Mert az összes, tényleg az összes bikini (origami,poppy) alsórésze konkrétan az egész hátsómat eltakarja, mert nekem kicsi a hátsóm:D Meg a mellem is, de arra van pár megoldás.

Ezzel az a baj, hogy a színe nem az igazi nekem. Valahogy nem érzem azt, hogy 100%osan ez kéne nekem. 12.000, ezért szeretnék inkább olyat venni, amit nem unok meg jövőre. Lehet ilyen drága, de valami más minta kéne. (tavaly is megvettem egy origamit, de már nem tetszik..)

Az origaminak nincs más mintázatú bikinije hasonló formában. (itt a fenékre gondolok, mert az egész boltban ez volt az egyedüli ilyen fürdőruha).

Előre is köszönöm


2014. júl. 3. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
12.000 Ft egy fürdőruha? Azok a csüngő bogyók 24 karátos aranyból vannak, vagy mi a franc?
2014. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a webshopon, én sok ehhez hasonló fazont láttam.

12.000ft-ért fogsz találni szépet.

2014. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csillámcsajszii00 válasza:
szerintem nezz be a KALCEDONIA-ba ott rendszeresen jonnek ehez hasonlo furdorucik! :)
2014. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akarod mondani, Calzedonia?:D

Köszi amúgy a tippet, ott is megnéztem már, de semmi:S

2014. júl. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!