Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Zara...

Mi a véleményetek a Zara cipőkről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy szandált nyára, találtam egyet a Zara-nál visszont..nem tudom mennyire jók ennek a spanyol cégnek a lábbelijei..

Mert a lábbelik eltérnek a ruháktól: ha kényelmetlen és rossz minőségű akkor hordhatatlan.

Volt már 2-3 rossz tapasztalatom zara cipővel (egy magassarkum olyan kemény és nehéz volt hogy nem tudtam meghordani, egy téli magasított bokacsizmám 1 hónapig nyomta a lábujjaimat míg beletört a lábam, egy másik szandálnak a pántjai jöttek ki a ragasztásból) igy emiatt gondolkodom annyira rajta.


Egyetlen pozítiv érv az alacsony ár ami mellette szól..


Tapasztalatokat, véleményeket várnék !

Köszönöm!


2014. júl. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy nem jó akkor miért kérdezed?

Amúgy én nem vennék ruha boltból cipőt.

2014. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Három cipőm volt onnan.

Egy magassarkú, ami csodaszép volt, de hordhatatlan, nem lehetett benne stabilan állni, menni, létezi, billegett.

Egy topánka, gyönyörű volt, lila, és amikor esett az eső, ez a szép kis lila szín lefolyt róla.

Egy balettcipő, az utolsó próbálkozásom, ami két hónap alatt olyan állapotba került, hogy még a hajléktalanoknak sem kéne.


Nagyon szép és egyben nagyon gagyi minőségű cipők vannak ott.

2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a válaszokat!!!

2.-es: akkor nem csak nekem voltak rossz tapasztalataim, mindez megerősített abban hogy még sem kellene onnan cipőt vennem hiába olcsóbb... Egyszerüen nem éri meg...

2014. júl. 4. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van onnan egy szandálom, én pont belenyúltam ezek szerint egy jobb darabba. Az egész tiszta bőr volt, nagyon nagyon kényelmes és szép darab volt, csak a bőr talppal volt nehéz megbarátkozni, mert az nagyon csúszott, csak aszfalton volt némi tapadása. Egyszer a Westendben estem benne hanyatt az egyik rámpán :D Három szezont bírt ki, ezután valahogy megnyúltak a pántjai, már nem volt olyan kényelmes.
2014. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!