Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mérjem le a méreteket?

Hogyan mérjem le a méreteket?

Figyelt kérdés
Nah a lényeg 14 éves vagyok eddig anyám vettea ruháimat vagy csak volt a nővéremtől de hamarosan vásárolnék és tudni akarom hogyan mérjem le a méreteimet a ruhákhoz és hogy hogyan számoljam ki hogy mekkora méret kell teát az hogy minden fontos dolgod lemérni ami kell a ruhákhoz és aztán valahogy megtudni a méreteket belőle mint pl mellnél a méret vagy farinál.. :/ szeretnék már önálló lenni :) csak ahoz bele kéne lendülnöm

2014. júl. 4. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy ruhaüzletbe és próbálj föl pár ruhát. Ebből egyrészt kiderül hogy mekkora a méreted, másrészt tudni fogod, hogy ha valami kicsi, akkor melyik részednél lesz először kicsi. Nekem pl nagy mellem van, ha egy felső éppcsak szűk rám, akkor a mellbősége kicsi, így ha neten akarok ruhát venni, akkor elég megnézni hogy mellben jó-e. Ha előre akarsz keresgélni akkor keress rá arra hogy "női ruha mérettáblázat".
2014. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lenne jó érzés bemenni és próbálgatni és kijönni vásárlás nélkül.. ezért is kérdeztem hogy hogyan mérjem le magamról a méreteket? :/
2014. júl. 5. 04:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan, keress egy nagyobb üzletet, C&A, vagy Tescot akár, ott a kutyát nem érdekli.
2014. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!