Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete felső, sötétkék farmers...

Fekete felső, sötétkék farmerszoknya, fekete legging és fekete cipő. Ez túl fekete? Mit tegyek hogy ne legyek olyan mint aki gyászol?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem veszek fel legginget...Attól jobb lesz a helyzet?Ja és arany táska,szőke haj..
2008. aug. 2. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ez az egyetlen ruhád... Ha felveszel egy színes pólót, vagy egyszerűen elhagyod a leggings-t, máris elérted a célod! :)
2008. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem,nem ez az egyetlen ruhám:) akkor szerintem a legging elhagyása marad,mert az új fekete felsőmet szeretném felvenni mindenképpen:) köszi a választ!
2008. aug. 2. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy vidám smink is segíthet...vagy valami színes ékszer, most úgyis valami ilyesmi a divat: Színes nagy ékszerek:)
2008. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem,köszike!
2008. aug. 2. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan maradhat a leggings is! Én is voltam már ilyen öltözkésben sztem nincs benne semmi, nem szólt érte senki, végülis a fekete az örök divat!
2008. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvehetnél hozzá színes övet, vagy cipőt.
2008. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike!:)
2008. aug. 6. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
maradhat a legging. tegyel egy piros ovet. es piros fulcsit esetleg.
2010. jan. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!