Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El tudnátok magyarázni, mi a...

Am.^^ kérdése:

El tudnátok magyarázni, mi a különbség a hipszter és grunge stílusok között?

Figyelt kérdés
Szerintem igen hasonlítanak, és nem tudom, melyik mit képvisel.

2014. júl. 6. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nm vagyok nagy szaki, ezt szeretném leszögezni.

Ellenben, véleményem szerint igencsak eltérő a kettő. (Ha a Tumblrből indulsz ki, elhiszem, hogy nehéz különválogatni, mert mindent be-taggelnek ide és oda is.)

Ha tisztában vagy a hippi és Cobain stílusával, nyert ügyed van. A hipszterek ötvözik a módit és a hippit - de! De nagyon sokan nagyon sok Más dolgot is a ruhatárukba vesznek (például rocker, dzsipszi). A leges legszembetűnőbb szerintem az úgymond "hipszer szemüveg" és a sapi, a deréknadrágokkal, ha van, hát csipkékkel, virágokkal, virág mintával, pasztell színekkel.

A grunge szakadt, szinte már slampos. Egyszerű, laza, "leszarom" öltözék.

2014. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én grunge-ban vagyok inkább járatos,így ezt jellemezném.

valóban,ahogy előttem is írta,szakadt,slampos.általában az ilyen stílust képviselő emberek szívesen hordanak túl nagy méretű ingeket,pulóvereket.a zenekaros pólók elengedhetetlen kellékek itt is,valamint alapdarab még a kockás ing.

sokszor hordanak bakancsot,tornacipőt,de szigorúan csak valami elrongyolódott darabot.

az én ruhatáramban megtalálhatóak a rövidebb pólók is,ezeket turiból,anyukám szekrényéből szereztem:)

valamint előszeretettel hordanak pasztell színeket is,ami sminkben is megjelenik.

az én ruháim csak és kizárólag turiból vannak,nem hordok új darabokat,talán egy-két kivétel van.

ha valamire még kíváncsi vagy,írj:)

l/grunge

2014. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!