Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség ez és a másik...

Mi a különbség ez és a másik cipő között? Edzőcipő miben rosszabb, mint a szabadidőcipő? Gáz, ha ilyen cipőben megyek randizni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Emellett van egy ilyenem, az tetszik a csajoknak.

[link]



27 F.


2014. jún. 27. 09:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
most komolyan nincs ennel nagyobb problemad? sztem pont mind1, hogy melyik 30-40 rongyos csukaban csajozol, igy is ugyis latszik, hogy tele vagy, mint pap g*civel
2014. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik se tetszik, de ezek szinte egyformák, max a szín miatt lehet kérdéses. Vagy nem mindegy milyen autómárka van rajta?
2014. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a cipők nagyon nem jönnek be. Tipikus ilyen mackónadrágos-trikós egyedekhez tudom elképzelni. Ennyiért már valami normálisan kinéző cipőt is vehetnél - vagy vehettél volna.
2014. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen, így hordom őket. Jól néznek ki.


http://www.youtube.com/watch?v=7kdJTIAh7iU

2014. jún. 27. 09:45
 5/23 A kérdező kommentje:
Remélem a normális cipőt nem a Nike Air Max ra értitek, mert az egy ronda holdjáró, diszkósmagascipő, majd minden 2. fiatalnak az van.
2014. jún. 27. 09:47
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem arra. Az is béna. Nike-k közül is kevés ami tetszik, pumák közül soha egyet sem találtam.
2014. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez a videó sem győzött meg.
2014. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ugye, kinek milyen az ízlése. Van akinek ez nem jön be, van akinek más nem. Olyan nincs, ami mindenkinek.
2014. jún. 27. 09:57
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz. Nekem tetszenek a tornacipők, az ilyen cipők, a hajós cipők is bizonyos szerelésekhez. Sokkal jobban néznek ki, mint a most divatos bumfordi sportcipők.

És ennél azért sokkal olcsóbban is lehet venni ilyesmiket, úgyhogy nem az áruk miatt tetszenek.

Nekem tetszik mind a három link. Ha már van egy fehéred, akkor ha akarsz még, inkább egy sötétet vegyél, akkor tudod a ruhád színéhez igazítani a cipőt.

2014. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem spec nem jön be. Az első kettő csúnya, az utolsó nem annyira nagyon csúnya.

Egy 27 évestől komolyabb cipőt várnék el.


24 L

2014. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!