Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csináltam egy fölsőt, amit...

Csináltam egy fölsőt, amit egy kicsit elrontottam, de az üzenete a lényeg. Gáz lenne, ha így is felvenném?

Figyelt kérdés
Egy mondat szerepel rajta, de a trikó egyik oldalán nagyon kijjebb kezdtem, ezért a másikon ott üres. Viszont nem divatosnak készült, hanem az üzenet miatt. És ezt valószínűleg más emberek is tudják az utcán, szóval nagyon gáz lenne, hogyha annak ellenére, hogy kissé béna lett, felvenném?

2014. júl. 8. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit írtál rá? Kép van? Attól függ.
2014. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs kép, de ez van ráírva: PRAY FOR NEYMAR
2014. júl. 8. 09:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy ez fontos neked, akkor vedd fel nyugodtan. Tényleg az üzenet számít, és nem az, ahogy kinéz.
2014. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2014. júl. 8. 09:37
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
ki fognak röhögni az üzenete miatt is, nyugi.
2014. júl. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az üres helyre miért nem rajzolsz vagy írsz még valamit? Lehet hogy akkor nem tűnne úgy hogy elrontottad.
2014. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, hogy rajzolj még rá valamit, úgy nem lesz üres. :) a lényeg az egyébként, hogy téged zavar-e..én nem értem az üzenetét, szóval ahhoz nem tudok hozzászólni, de, ha neked tetszik, akkor hordd.
2014. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az üres helyre rajzolhatsz brazil zászlót.
2014. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, én is gondoltam rá, hogy brazil zászlót rajzolok rá, csak az a baj, hogy nincsen zöld, sárga, kék színű alkoholos filcem, a sima meg kijön belőle.


#5: nem hinném, hogy mindenki kiröhögne miatta.... de az meg különösebben nem érdekel, csak az, hogy a megvalósítása miatt.

2014. júl. 8. 20:19
 10/12 anonim válasza:
mit jelent ami a fölsődre van irva ?
2014. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!