Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok GOTH ruhákat vásárol...

Hol tudok GOTH ruhákat vásárolni? Meg persze bakancsot!

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 19:10
 1/9 BVB.army válasza:

Szia! ha pesti vagy akkor ott a Rockpince de az oldalukon rendelni is lehet

Itt a link: [link]

2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok Pesti,de köszi :)
2014. júl. 8. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Bakancsot tudsz venni a Jajcicában, Dark Raven Asylum-ban viszonylag jó áron.

Goth ruhákat is tudsz ezeken a helyeken venni, de sokkal egyszerűbb, ha bemész egy turiba, mondjuk darabáras Hádába, ott veszel fekete, csipkés cuccokat és/vagy felturbózod az egyszerű felsőidet, szegecsekkel, csipke/tüllcsíkkal, textilfestékkel, D ringlikkel és fűzővel.

A Hádák tele vannak tüllös-csipkés gyönyörű szoknyákkal, nekem a legtöbb onnan van 1200-1500 forintokért.

Facebook-on is van rengeteg goth-metál eladós csoport, ebay-en is lehet jó áron fain kis goth göncöket venni.

A darkshopokban kapható goth cuccok általában rossz minőségűek, az anyagösszetételük valami borzalmas, poliészterek pamut cérnával vannak varrva, aminek az eredménye, hogy a cérnát megeszi az anyag, a varrások nincsenek eldolgozva, falatnyi tütükért vagyonokat kérnek el, klisések, túlcsicsázottak és gagyik.


24L

2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi,. Gondoltam én is erre,de jobban egész szoknya érdekel,ami leér a földig... :)
2014. júl. 8. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha konkrét elképzelésed van akkor lehet hogy érdemesebb varratni.
2014. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

pl itt [link]

www.katonadolog.hu

www.obsit.hu

swatbakancs.hu

2014. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 9. 14:23
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én a [link] ajánlom! Én is innen rendeltem a bakancsomat és itt találsz goth ruhákai is bőven! :)
2014. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szégyen-gyalázat, de a kedvenc hosszú (fekete) szoknyám camaïle - ből van. Van jópár üzlet országszerte, és az ár ill. a minőség is elfogadható. Elég sok goth ruhatárba illő darabjuk van.

Egyébként én is a turkálót ajánlanám, az árak miatt.De ha tudsz valamennyire varrni, magadnak is megcsinálhatod (azonban ha nem vagy egészen biztos magadban, nem feltétlen érdemes egyből nekiesni, jó sok anyagot el lehet pazarolni vele - tapasztalat :S)

Sok sikert! :)

2014. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!