Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék rákeresni erre a...

Hogy tudnék rákeresni erre a szemüvegre?

Figyelt kérdés
olyan szemüveget szeretnék ami olyan mint a ray ban wayfarer napszemüvegek csak ebben üveg vagy műanyag lencse van. azhiszem ilyen van skrillexnek is. lehet hogy szeretnék ilyet venni de szeretném olcsón megúszni szóval nekem elég ha csak úgy néz ki és közben egy gagyi szar :D az is érdekelne még hogy hol lehet ilyet venni. előre is köszönöm

2014. júl. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem több is van, az elsőt, aminek fekete a kerete, azt a Bijou Brigitte boltban vettem 3000Ft-ért, de utána láttam, hogy kínaikban is lehet kapni, egy ezresért, különböző színű keretekkel^^
2014. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, egyébként ha internetről szeretnél rendelni (vatera, ebay, stb.) akkor divatszemüveg néven keress rá.
2014. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!