Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aussiebum alsónadrágot szeretn...

Aussiebum alsónadrágot szeretnék rendelni külföldről. A fizetésnél engedélyeztetni kell a hitelkártyát. Úgy, hogy a formanyomtatványt kitöltöm, aláírásommal együtt, majd visszajuttatom Aussiebumnak. Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ennyire összetett a rendelés, korábban egyszerű volt minden. Ti hogyan rendeltek, mit csináltok, hogyan írjátok alá, ha nincs scanell-etek? Köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 10. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Most én is pont itt tartok. A formanyomtatványt kitöltöttem és be is szkenneltettem, valamint el is küldtem. Én azt tenném ha nem lenne szkennerem, hogy lefényképezném a nyomtatványt és a fényképet küldeném el. Nemtudom, lehet hogy Te már túl vagy ezen a procedúrán. Megoszthatnád a tapasztalataidat a dologgal kapcsolatban.
2015. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Időközben megoldottam. Első lépésként ki kell tölteni az adatlapot, majd be kell scennelni, elküldeni nekik és hamarosan küldik a visszaigazoló mailt, hogy már össze is készítették a rendelt cuccot. (én a tsómmal scenneltetem be a saját gépén, azt mailen átküldi nekem, majd azt küldöm tovább AB-nak. Macerás, de kivitelezhető a folyamat, és az eredménnyel... csönget a postás 2 héten belül.)
2015. máj. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!