Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már lefoglaltátok a keringő...

Ti már lefoglaltátok a keringő ruhát? Mennyiért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még dátumot sem tudok, mikor lesz. Ruhákat már nézegettem, de még nem döntöttem. 20.000 Ft körül lehet bérelni.
2014. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt a szalagavatóm. Gondoltam Pestről a boglárka szalonból foglalok ruhát. Én azt hittem, szeptember elején (amikor megtudtam, a decemberi dátumot) elég lesz lefoglalni.

Közölték velem szeptember első hetében, hogy nincs már semmilyen ruhájuk a decemberi időpontra. Én csak pislogtam, hogy de hogy foglalhatták, le ilyen korán a ruhákat, amikor még a dátumot sem tudták? :D

Na, de végül nem bántam meg, hogy nem ott foglaltam :D

2014. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk már év végén megmondták szerencsére. A Boglárkában nem is nagyon érdemes nézelődni, mert elég népszerű szalon lett az utóbbi 1-2 évben. Rengereg ruhájuk van, de én nem ott találtam meg a tökéleteset, hanem efy kisebb szalonban. :)
2014. júl. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!