Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MILYEN BAKANCSOT VEGYEK? Red...

MILYEN BAKANCSOT VEGYEK? Red Rooster vagy Steel, vagy más?

Figyelt kérdés
Első bakancsom lesz. Nem tudom milyen legyen max 24.000 ft lenne rá. gondolkodtam steel-ben , mert azokra 2 év garancia van a red rooster-re viszont csak fél év..mindegyikröl halottam pozitivat ,negativat.. de nem tudom hogy most kinek, mit higgyek. segitség! 16/L

2014. júl. 10. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Shelly's-t vegyél, abban még nem csalódtam. A Steel-nek meg a Rooster-nek nagyon hamar kopik a talpa, a Rooster ráadásul az egyik legdrágább (ha jól emlékszem). A HD jó még elvileg, de tapasztalatot azzal kapcsolatban nem tudok mondani.


24L

2014. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az is kb ilyen áron van ?
2014. júl. 10. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár éve 22-23 volt újonnan, de én inkább 10-ért vettem egy alig használtat.
2014. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerős akinek több mint hat éves Red Rooster bakancsba járkál túrázott benne és semmi baja, mostanában más is mondta hogy kopik a talpa, szerintem Steel-t nevegyél, Shellys-ről nem hallottam ilyet, nekem Martens van.
2014. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem shellys van imádom és 23es fél volt a 14 lyukú.
2014. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem Steel van, kicsit több, mint fél éves, de már jön le a talpa, kopik, szakad ki az oldala. De hozzátartozik, hogy használom is rendesen, viszont egy 20e ft-os bakancstól nem ezt vártam volna.


Havernak szintén steel, 3 hónapos, kopik az orra, kezd szétjönni a talpa.. ő vigyáz rá, ritkán használja velem ellentétben.


A mostani steelekről nem nagyon hallottam pozitív értékelést, és személyes tapasztalataim alapján a "negatívak" táborát kell erősítenem.


Szóval, steelt nem ajánlom, többihez még nem volt szerencsém.

2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fél éve sincs meg szét megy a mocskos steel..



13 évesen gyűjtöttem rá majdnem 1 évet..

2014. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem steel van, másfél éves csak a bőr öregszik már, más baja nincs még...szóval én ajánlom a sok negatív vélemény ellenére.
2014. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!