Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki hord...

Van itt olyan, aki hord drága, márkás magassarkúkat? Megéri az árát? (Prada, Jimmy Choo, L. K. Bennett)

Figyelt kérdés
Akinek vannak ilyenek, kérem mondja el, hogy mennyire kényelmesek, mennyivel jobbak, mint egy 15 ezres normális cipő.
2014. júl. 11. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Buffalo magassarkúm van, 45eFt volt darabja. Nem kényelmes, én ajándékba kaptam őket. Lehet, hogy a Prada meg a többi kényelmesebb lenne, ez nem jött be.
2014. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A luxusmárka csak az életérzés miatt van, nem azért, mert akkor viselhetsz 15 centis tűsarkakat lábfájás nélkül. Nekem 2 Burberry körömcipőm van, az egyik nagyon kényelmes, simán végigtáncoltam benne egy lakodalmat, a másik viszont maximum 2 órát lehet a lábamon, utána vagy leveszem, vagy csillagokat látok a fájdalomtól...
2014. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Nekem több ilyenem is van - nyilván nem azért veszem, mert olyan kényelmes, de egy kategóriánál nem adok alább, plusz a minőséget és a kinézetet össze sem lehet hasonlítani. A budapesti utcákon azért megnézik páran a cipőim :)
2014. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy amit 6számjegyű összegért vettem (mert egy marha voltam), ugyanúgy szétment 2-3 év alatt mint bármelyik 15ezres. Nem,nem éri meg az árát, a márkanevet és a puccos üzlet bérleti díját fizeted meg olyan cipőért,amiket ugyanúgy kínai-indiai kényszermunkások raktak össze. Illetve maximum akkor, ha az összes többi ruhadarabod is 100ezernél kezdődik, kocsival jársz és jó vastag a pénztárcád. Sztem elég szánalmas ha valakinek van 1 darab baromi márkás cucca amiért fél évig koplalt,a többi ruhája meg h&m.
2014. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

"A budapesti utcákon azért megnézik páran a cipőim :)"


Itt a válasz a kérdésedre, semmivel sem jobbak, csak azt hiheted vagy valaki, mert megnézték a cipődet. (már akinek ez alapján ítél és/vagy határozza meg magát, mint pl. a 3. válaszoló)

2014. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!