Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angliában drágábbak, olcsóbbak...

Angliában drágábbak, olcsóbbak, vagy hasonló áruak a ruhák mint itthon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo. Bar a Primark baromi olcso, meg a hasznalt ruha boltok meg elkepzelhetetlenul olcsoak.
2014. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 12. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a ruha sokkal olcsóbb, mint Magyarországon, mert nálunk még rápakolnak az árra 27% ÁFA-t.... bementem egy Triumphba Londonban és nem győztem pakolni, 100 fontból vettem 3 melltartót, meg 2 bugyit, itthon ugyanennyiből max 2 melltartó jött volna ki.
2014. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbb és a Primark téll nagyon jó mindenfélét lehet ott kapni :)
2014. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem meg kb ugyanannyi, csak az itteni keresethez kepest olcso. Itt konnyeden megveszel egy 10 fontos felsot,otthon kb 3600-3700 ft 10 font, azert 2x meggondolod hogy tenyleg kell e.

A Primark jo, de nagy resze igen silany minoseg, de jol kell valasztani mert van mibol, nekem is van sok ruham onnan.

2014. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off: A Primark gagyi, az egy dolog, hogy olcsó, de olyan is. Olyan dolgot veszek csak ott, ami amúgy is fogyóeszköz, pl.zokni, póló otthonra. Van onnan egy fekete nadrágom, mert hirtelen kellett egy, 4-5 mosás után úgy néz ki, mintha 1 éve vettem volna. Lehet, hogy ki lehet fogni minőségi dolgokat is, nem tudom. Nekem az a kínai piac szint.

ON: Amiket én veszek, azok legtöbbje olcsóbb, vagy kapni sem lehet Magyarországon. Vannak, amik egy árban vannak. A cipők kivétel nélkül itt olcsóbbak. De ha elmegy az ember a Designer outletbe, akkor a ruhák is.

2014. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!