Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsó, de minőségi...

Hol lehet olcsó, de minőségi ruhákat venni?

Figyelt kérdés

Főleg Nyíregyházán, de ha valaki egy fasza rendelgetős oldalt küld, azért is hálás leszek :)

Suliban a hátam mögött kibeszélnek, hogy "Fúj, nézzétek az arcát, milyen ruha van már rajta, biztos tetves!" és társaik. Mielőtt valaki félreértené, nem a majom pofájú r@banc hordának akarok megfelelni hanem magamnak. Csak kicsit már cinkes, hogy az utcára nem szívesen megyek ki mert folyton beszólogatnak, meg érzem, hogy néznek vagy hangosan röhögnek stb. :/ 14/L


2014. júl. 12. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Háda turkálóban, úgy tudom, Nyíregyházán is van üzletük. Olcsón kapsz jó minőségű ruhákat, sokszor új, címkés darabok is vannak köztük.


Nem tudom egyébként, milyen fogyatékos sulitársaid vannak... Biztos, hogy mindenki a ruházatodat nézi? Nem csak bebeszéled magadnak? Komolyan kérdezem.

2014. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát mondjuk kicsit tömeg cuccok vannak ott de New Yorker van szerintem Nyíregyházán és nem a legolcsóbb de drágának sem mondanám.
2014. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
New Yorker azért nem feltétlenül a minőségéről híres. Az Invázió, Takko és KiK nevű üzletekben is keresgélhetsz ha vannak arrafelé, viszonylag olcsóbb árfekvés (szintén nem feltétlen csúcsminőség, de a kínainál egy fokkal jobb). Mindegyikben lehet találni rém ízléstelen holmikat, de normálisakat is.
2014. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Invázióban most vettem egy galléros ujjatlan farmerblúzt, virágmintás a teteje, nagyon aranyos kis gombokkal. :)

3E forint volt, New yorkerben, C&A-ban is voltak hasonlók, ugyanolyan gombokkal, de azok már 4-5E forint..

Nekem nagyon bejött, múltkor szintén invázióban 800 forintért vettem 2 felsőt, most akarok visszamenni, mert láttam egy pöttyös nacit.:D

Invázióba hét elején menj, akkor még nem kapkodták el a legszebb cuccokat!

2014. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!