Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kéne öltözködnöm?

Hogyan kéne öltözködnöm?

Figyelt kérdés

Ilyen alkatom van: [link]


És ilyen hajam (természetes vörös + ha azt vesszük még az arcom is hasonló): [link]


Jelenleg csak fekete-fehér ruhákat hordok. Bő póló és csőfarmer, itt ki is merül a ruhatáram (na meg az elengedhetetlen tornacsukák). Nem igazán tudom, hogy mint kéne öltözködnöm, apukámmal élek, ő pedig utál vásárolni, ezért egyedül szoktam elmenni, de nem merek kilépni a komfortzónámból. Mármint mindig majdnem ugyanolyan ruhákat veszek, semmi extra nincs benne. De most szeretnék változtatni csak nem tudom, hogy kezdjek neki.



2014. júl. 14. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen stílust szeretsz,milyen stílus áll a legközelebb hozzád?

Jó alakod van,szóval bármit felvehetsz,jól fog állni:)

2014. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy öltözködsz,ahogy akarsz,ami számodra kényelmes.
2014. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nem tudom milyen stílus, de az ilyesmi ruhák tetszenek. :)

Csak nem tudom, hogy ez mennyire passzolna a vörös hajamhoz.

2014. júl. 14. 16:22
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Vigyél el egy fiút magaddal a vásárláshoz, ő majd megmondja mit vegyél, mi az ami jól áll rajtad. Mondjuk engem! Csak messze lakunk egymástól, meg vagy 10 évvel fiatalabb lehetsz mint én.
2014. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és J-N-Szolnok megyei. :D De lehet, hogy elviszem magammal a barátnőmet és a bátyját, mert tudom, hogy ők imádnak vásárolni. :)
2014. júl. 14. 16:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Á, nem 10, csak 9 év korkülönbség. :D Bács-Kiskun megye.
2014. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem is lakunk messze egymástól, megyeszomszédok vagyunk. :D
2014. júl. 14. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Az még nem jelent semmit, nem biztos, hogy a megyék szélén lakunk ahová egy szomszédos megyéből könnyen el lehet jutni. De legalább valamilyen szinten szomszédok vagyunk. :)
2014. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kislány lehetsz a természetes vörös hajjal! :) Az alakod is jó lehet.

Szerintem nem kell erőltetni azt, hogy "változtatni akarok". Ha bemész a boltba és megtetszik valami, ami nem a megszokott, felpróbálod és ha jól érzed magad benne, AKKOR vedd meg. De ne erőltesd, mert akkor az nem lesz őszinte, vagy nem tudom, hogy mondjam jobban... :D

Olyan ruhákat hordj, ami tetszik és kényelmes. Én pl. CSAK fekete ruhákat hordok, vagy olyat, amiben dominál a fekete. Próbáltam más színeket, de olyan idegen számomra, hogy inkább hagyom a fenéba :D


Na, de hogy valami tanácsot is adjak, vörös hajhoz nagyon jól mennek a zöld árnyalatai. DE mivel világos a bőröd, ne halványzöld legyen az a zöld, hanem erőteljes fű-, méreg-, palackzöld. Kékek közül is az erőteljesebb árnyalatok, pl. a királykék. A fekete-fehér az jó. Esetleg megpróbálkozhatsz a rózsaszín sötétebb árnyalataival. De kerüld a pirosat, a narancssárgát meg a lilát, mert azok nagyon rosszul néznek ki a vörös hajjal.


Hirtelen ennyi :)

2014. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 14. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!